Anna Karczmarczyk
Fot. instagram@anna_karczmarczyk
METAMORFOZY GWIAZD

Anna Karczmarczyk zmieniła fryzurę. Aktorka zdecydowała się na modne cięcie!

Jak teraz wygląda? Jej włosy są dużo krótsze!

Marta Baran 5 czerwca 2020 15:30
Anna Karczmarczyk
Fot. instagram@anna_karczmarczyk

Anna Karczmarczyk to aktorka filmowa, teatralna, a także telewizyjna - wystąpiła między innymi w serialu Za marzenia u boku Mai Bohosiewicz. Aktorka w trakcie izolacji regularnie kontaktuje się ze swoimi fanami za pośrednictwem social mediów. To tam pokazuje, jak spędza wolny czas, a także dzieli się z fanami archiwalnymi zdjęciami. Na Instagramie ma już pokaźną liczbę obserwatorów, bo aż 145 tysięcy! Ostatnio artystka postanowiła pochwalić się aktualny zdjęciem pokazując, jak obecnie wygląda. Ania zdecydowała się przejść metamorfozę i radykalnie zmienić swoją fryzurę. Jak teraz prezentuje się aktorka?

Anna Karczmarczyk - metamorfoza

Anna Karczmarczyk do tej pory nie eksperymentowała ze swoim wyglądem. Jej wizytówką stały się już długie, lekko podkręcone włosy, dlatego nowy look zrobił na jej followersach ogromne wrażenie. Gwiazda postawiła się na modne cięcie na wiosnę/lato 2020. Na jej głowie jest teraz klasyczny long bob, z lekko pocieniowanymi końcówkami. Aby fryzura była jeszcze bardziej elegancka, Karczmarczyk zdecydowała się na grubsze loki.

Pod zdjęciem nie zabrakło miłych komentarzy jej fanów, którym podoba się taka zmiana:

Piękne włosy ❤️❤️❤️❤️❤️

Nie no wspaniale!!!! 😍

Genialnie! Strzał w dychę! Pasuje Ci na maksa!

Koniecznie zobaczcie aktualne zdjęcie, zdecydowałybyście się na podobne cięcie?

Long bob - dla kogo?

Dłuższy bob to fryzura, która na dobre zagościła w trendach już od kilku sezonów. Na podobne cięcie zdecydowały się także światowe gwiazdy, między innymi Victoria Beckham, Hailey Bieber, Kendall Jenner, a także Cara Delevingne. Taka fryzura to strzał w dziesiątkę przy cienkich włosach. Jak się okazuje, to krótkie cięcie pasuje do przeróżnych typów twarzy i, co ciekawe, jest to jedna z najbardziej uniwersalnych fryzur. Podczas wizyty w salonie warto zapytać stylistę, czy dany sposób ścięcia włosów to na pewno dobry wybór przy kształcie naszej buzi. Warto zasugerować się cennymi wskazówkami i podpatrzeć na jakiego boba decydują się gwiazdy o podobnych proporcjach twarzy. Poniżej znajdziecie inspiracje na nową fryzurę!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Victoria Beckham (@victoriabeckham)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kendall (@kendalljenner)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Cara Delevingne (@caradelevingne)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hailey Baldwin Bieber (@haileybieber)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.