Czartoryska
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
Metamorfozy gwiazd

Anna Czartoryska obcięła grzywkę i wygląda jak hollywoodzka gwiazda!

Zgadnijcie, do kogo porównują ją fani na Instagramie?

Marta Cieplak 19 marca 2018 14:00
Czartoryska
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Anna Czartoryska nigdy nie eksperymentowała ani z długością ani z odcieniem swoich włosów. Bo piękny brąz rozświetlony refleksami pasuje do nie idealnie. Tym bardziej radykalne cięcie zaskoczyło fanów aktorki. Ale na plus – są zachwyceni nowym wizerunkiem Anny!

Anna Czartoryska z grzywką

Geometryczne grzywki to jeden z najmodniejszych wiosennych trendów we fryzurach. Można je było podziwiać na pokazach Guy Laroche, Balenciagi, Kenzo i Lanvin. Dlatego nie dziwi nas, że Ania zdecydowała się właśnie na długą, wyrazistą grzywkę w stylu lat 70. Jak zdradziła, od dawna chciała to zrobić. I jak widać, to była świetna decyzja, bo aktorka wygląda zachwycająco! Co ciekawe fani porównali ją do Jessiki Biel, żony Justina Timberlake'a. Mieli rację – podobieństwo jest uderzające. A Wam jak się podoba? 

 

A tutaj Jessica Biel. Faktycznie podobne?

 

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.