Anja Rubik
Fot. Instagram @anja_rubik
Ze świata urody

Anja Rubik zmieniła fryzurę! Jak teraz wygląda znana modelka?

Czy krótkie cięcie wraca do łask?

Redakcja VIVA! 21 września 2019 13:30
Anja Rubik
Fot. Instagram @anja_rubik

Anja Rubik to królowa metamorfoz, tym bardziej jeśli chodzi o fryzury. Zawód modelki, motywuje ją do częstych zmian i eksperymentów, które z przyjemnością ogłasza w social mediach. Dla wielu kobiet Anja Rubik jest wzorem do naśladowania. Jej włosy są zawsze doskonale obcięte, a blond idealnie dostosowany do karnacji i typu urody gwiazdy. Nic zatem dziwnego, że oglądając zdjęcia modelki, można odnieść wrażenie, że zawsze wygląda naturalnie, pięknie i bardzo kobieco. Sekretem urody Anji jest odpowiednia ilość snu, dieta i ruch fizyczny. Jeśli chodzi o włosy, przywiązuje do nich wyjątkową uwagę. 

Czy Anja Rubik zmieniła fryzurę w 2019? Czy ma teraz krótkie włosy?

Wszyscy pamiętamy metamorfozę Charlize Theron z ostatniego miesiąca. Aktorka ma teraz bardzo krótkie włosy i trzeba przyznać, ze wygląda naprawdę świetnie. Czy Anja Rubik zdecydowała się na podobne cięcie. Na profilu gwiazdy widnieje zdjęcie, na którym modelka ma bardzo krótką fryzurę. Myślicie, że tak teraz wygląda Anja Rubik?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@lachlanbailey xx

Post udostępniony przez Anja Rubik (@anja_rubik)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#freja and I by @hairbychristiaan #haircut

Post udostępniony przez Anja Rubik (@anja_rubik)

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.