Michał Kołodziejczyk, Anita Werner, VIVA! 22/2020, Anita Werner, VIVA! listopad 2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O tym się mówi!

Anita Werner w długich włosach? Co za metamorfoza!

Takiej zmiany nikt się nie spodziewał!

Aleksandra Frankowska 2 grudnia 2020 16:27
Michał Kołodziejczyk, Anita Werner, VIVA! 22/2020, Anita Werner, VIVA! listopad 2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Jeden z polskich fryzjerów słynie z tego, że przygotowuje wizualizacje nowych fryzur gwiazd. Tym razem pod lupę wziął Anitę Werner, która najczęściej ma właśnie krótkie włosy. Tym razem w jego metamorfozach pojawiła się… w długich włosach. Zobaczcie, jakiej przemiany dokonał!

Łukasz Urbański przedstawił metamorfozę Anity Werner

Na Instagramie fryzjer prezentuje wizualizacje polskich celebrytów w różnych fryzurach. Tym razem postanowił nieco przerobić włosy Anity Werner i pokazał ją… w długich włosach. Co więcej, udostępnił kilka wersji jej wizerunku.

Anita Werner w dlugich wlosach
Fot. Instagram

Anita Werner w długich włosach

Prowadząca Fakty TVN dziennikarka od lat ma krótkie włosy i właśnie taki wizerunek promuje w mediach. Fryzjer przedstawił kilka możliwości jej metamorfozy, zmieniając kolor, strukturę oraz długość włosów. Internauci mogą głosować, która nowa wersja Anity Werner najbardziej im się podoba. Ciekawe co na to sama dziennikarka. 

Anita Werner w dlugich wlosach
Fot. Instagram

Anita Werner w dlugich wlosach
Fot. Instagram

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.