Michał Kołodziejczyk, Anita Werner, VIVA! 22/2020, Anita Werner, VIVA! listopad 2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O tym się mówi!

Anita Werner w długich włosach? Co za metamorfoza!

Takiej zmiany nikt się nie spodziewał!

Aleksandra Frankowska 2 grudnia 2020 16:27
Michał Kołodziejczyk, Anita Werner, VIVA! 22/2020, Anita Werner, VIVA! listopad 2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Jeden z polskich fryzjerów słynie z tego, że przygotowuje wizualizacje nowych fryzur gwiazd. Tym razem pod lupę wziął Anitę Werner, która najczęściej ma właśnie krótkie włosy. Tym razem w jego metamorfozach pojawiła się… w długich włosach. Zobaczcie, jakiej przemiany dokonał!

Łukasz Urbański przedstawił metamorfozę Anity Werner

Na Instagramie fryzjer prezentuje wizualizacje polskich celebrytów w różnych fryzurach. Tym razem postanowił nieco przerobić włosy Anity Werner i pokazał ją… w długich włosach. Co więcej, udostępnił kilka wersji jej wizerunku.

Anita Werner w dlugich wlosach
Fot. Instagram

Anita Werner w długich włosach

Prowadząca Fakty TVN dziennikarka od lat ma krótkie włosy i właśnie taki wizerunek promuje w mediach. Fryzjer przedstawił kilka możliwości jej metamorfozy, zmieniając kolor, strukturę oraz długość włosów. Internauci mogą głosować, która nowa wersja Anity Werner najbardziej im się podoba. Ciekawe co na to sama dziennikarka. 

Anita Werner w dlugich wlosach
Fot. Instagram

Anita Werner w dlugich wlosach
Fot. Instagram

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.