Michał Kołodziejczyk, Anita Werner, VIVA! 22/2020, Anita Werner, VIVA! listopad 2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O tym się mówi!

Anita Werner w długich włosach? Co za metamorfoza!

Takiej zmiany nikt się nie spodziewał!

Aleksandra Frankowska 2 grudnia 2020 16:27
Michał Kołodziejczyk, Anita Werner, VIVA! 22/2020, Anita Werner, VIVA! listopad 2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Jeden z polskich fryzjerów słynie z tego, że przygotowuje wizualizacje nowych fryzur gwiazd. Tym razem pod lupę wziął Anitę Werner, która najczęściej ma właśnie krótkie włosy. Tym razem w jego metamorfozach pojawiła się… w długich włosach. Zobaczcie, jakiej przemiany dokonał!

Łukasz Urbański przedstawił metamorfozę Anity Werner

Na Instagramie fryzjer prezentuje wizualizacje polskich celebrytów w różnych fryzurach. Tym razem postanowił nieco przerobić włosy Anity Werner i pokazał ją… w długich włosach. Co więcej, udostępnił kilka wersji jej wizerunku.

Anita Werner w dlugich wlosach
Fot. Instagram

Anita Werner w długich włosach

Prowadząca Fakty TVN dziennikarka od lat ma krótkie włosy i właśnie taki wizerunek promuje w mediach. Fryzjer przedstawił kilka możliwości jej metamorfozy, zmieniając kolor, strukturę oraz długość włosów. Internauci mogą głosować, która nowa wersja Anity Werner najbardziej im się podoba. Ciekawe co na to sama dziennikarka. 

Anita Werner w dlugich wlosach
Fot. Instagram

Anita Werner w dlugich wlosach
Fot. Instagram

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?