Michał Kołodziejczyk, Anita Werner, VIVA! 22/2020, Anita Werner, VIVA! listopad 2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
Metamorfozy gwiazd

Anita Werner pokazała zdjęcie sprzed 13 lat!

Pamiętacie ją w długich włosach?

Redakcja VIVA! 16 grudnia 2020 12:30
Michał Kołodziejczyk, Anita Werner, VIVA! 22/2020, Anita Werner, VIVA! listopad 2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Anita Werner przez ostatnie lata przyzwyczaiła nas do swoich krótkich, blond włosów. I mało kto pamięta, że kiedyś dziennikarka nosiła zupełnie inną fryzurę! Jaką? O tym można się przekonać na Instagramie gwiazdy TVN, na którym opublikowała fotografie sprzed 13 lat, a konkretnie screeny z programu Dama Pik, który wtedy prowadziła. 

Anita Werner w długich włosach na starym zdjęciu

Okazuje się, że podczas kręcenia programu Dama Pik, który emitowany był w TVN od listopada 2005 roku, dziennikarka nosiła długie włosy związane w kucyk. Do tego uwagę zwraca też zupełnie inny ich kolor – zanim postawiła na jasny, platynowy blond, wyraźnie lubiła ciemniejsze odcienie! I bardzo cienkie brwi...

Pod zdjęciem napisała: „To był 2007 rok, Nairobi, Kenia, odcinek z Wangari Maathai, laureatką Pokojowej Nagrody Nobla, działaczką na rzecz praw kobiet i na rzecz ochrony środowiska. Komitet Noblowski w 2004 roku napisał o niej „myśli globalnie, ale działa lokalnie”. 

Na pytanie, czy fani pamiętają ten program, niemal wszyscy odpowiedzieli, że tak i że żałują, że nie ma już podobnych formatów w telewizji. Nie zabrakło także komplementów:

Pamietam 👍🏻 i włosy długie gęste związane w koński ogon

Brawo Pani Anito. Z każdym rokiem piękniejsza i młodsza (ja tez tak chce)

Pamiętam, fajnie Ci Anita w długich włosach! 🔥🔥🔥❤️❤️❤️

Też sexownie😍

Chcielibyście, żeby Anita Werner wróciła do starego uczesania, czy wolicie ją w krótkich blond włosach?

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Nauczyciel, autorytet, mistrz”, mówi o JANUSZU JÓZEFOWICZU NATASZA URBAŃSKA. A które z nich jest… mistrzem w życiu prywatnym? ŚCIBAKÓWNA i ENGLERT, STUHROWIE, CICHOPEK i HAKIEL, OLBRYCHSCY, CHOTECKA i PAZURA – pary z najdłuższym stażem w polskim show-biznesie. PRZEMYSŁAW KOSSAKOWSKI – pan od rysunków, podróżnik, dziennikarz, a może wkrótce... art terapeuta. OTYLIA JĘDRZEJCZAK o tym, czy marzy o sportowej karierze dla dzieci i o partnerskim związku z narzeczonym Pawłem. W cyklu Extra: DORA MAAR, GALA, MARIA BALOWA, JADWIGA VON UNRUNG… – muzy genialnych malarzy.