Michał Kołodziejczyk, Anita Werner, VIVA! 22/2020, Anita Werner, VIVA! listopad 2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
Metamorfozy gwiazd

Anita Werner pokazała zdjęcie sprzed 13 lat!

Pamiętacie ją w długich włosach?

Redakcja VIVA! 16 grudnia 2020 12:30
Michał Kołodziejczyk, Anita Werner, VIVA! 22/2020, Anita Werner, VIVA! listopad 2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Anita Werner przez ostatnie lata przyzwyczaiła nas do swoich krótkich, blond włosów. I mało kto pamięta, że kiedyś dziennikarka nosiła zupełnie inną fryzurę! Jaką? O tym można się przekonać na Instagramie gwiazdy TVN, na którym opublikowała fotografie sprzed 13 lat, a konkretnie screeny z programu Dama Pik, który wtedy prowadziła. 

Anita Werner w długich włosach na starym zdjęciu

Okazuje się, że podczas kręcenia programu Dama Pik, który emitowany był w TVN od listopada 2005 roku, dziennikarka nosiła długie włosy związane w kucyk. Do tego uwagę zwraca też zupełnie inny ich kolor – zanim postawiła na jasny, platynowy blond, wyraźnie lubiła ciemniejsze odcienie! I bardzo cienkie brwi...

Pod zdjęciem napisała: „To był 2007 rok, Nairobi, Kenia, odcinek z Wangari Maathai, laureatką Pokojowej Nagrody Nobla, działaczką na rzecz praw kobiet i na rzecz ochrony środowiska. Komitet Noblowski w 2004 roku napisał o niej „myśli globalnie, ale działa lokalnie”. 

Na pytanie, czy fani pamiętają ten program, niemal wszyscy odpowiedzieli, że tak i że żałują, że nie ma już podobnych formatów w telewizji. Nie zabrakło także komplementów:

Pamietam 👍🏻 i włosy długie gęste związane w koński ogon

Brawo Pani Anito. Z każdym rokiem piękniejsza i młodsza (ja tez tak chce)

Pamiętam, fajnie Ci Anita w długich włosach! 🔥🔥🔥❤️❤️❤️

Też sexownie😍

Chcielibyście, żeby Anita Werner wróciła do starego uczesania, czy wolicie ją w krótkich blond włosach?

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.