Anita Werner pokazala zdjecie bez makijazu 2020
Fot. Instagram
Ze świata urody

Anita Werner pokazała zdjęcie bez makijażu!

Jej uroda robi wrażenie!

Aleksandra Frankowska 29 lipca 2020 12:31
Anita Werner pokazala zdjecie bez makijazu 2020
Fot. Instagram

Jedna z najpiękniejszych polskich prezenterek Anita Werner, jakiś czas temu zadebiutowała na Instagramie, pokazując swoje zdjęcie. Dziennikarka do tej pory rzadko dzieliła się swoim życiem prywatnym, aż do teraz. W stosunkowo niedługim czasie, na jej profilu pojawiło się już kilka zdjęć. Można więc podejrzewać, że jej aktywność będzie częsta, z czego bardzo cieszą się wielbiciele jej niezwykłej urody! Skąd takie zmiany w życiu Anity Werner?

Anita Werner pozuje bez makijażu 2020

Najnowsze zdjęcie na profilu Anity Werner wywołało falę komentarzy – tych pozytywnych! Dziennikarka zaprezentowała się swoim odbiorcom bez makijażu, udowadniając, że nie zawsze jest on ozdobą. Bez pomocy kosmetyków, Anita Werner wygląda naprawdę fenomenalnie. Jej naturalna wersja emanuje radością. Widać, że kobieta jest w doskonałym momencie swojego życia!

Nieskazitelna uroda Anity Werner

To prawda, że dziennikarkę rzadko można zobaczyć w wersji bez grama makijażu. Prace przed kamerami wymaga perfekcyjnego make-upu od każdego prezentera, również od mężczyzn. Anita Werner zawsze prezentuje się w swojej pracy perfekcyjnie, z pełnym makijażem i nienaganną, ułożoną fryzurą. Nic dziwnego, że zdjęcie, które opublikowała na swoim Instagramie, pociągnęło za sobą lawinę pozytywnych komentarzy.

Wolny poniedziałek to skarb. Z okazji wolnego, zrobiłam rano dwa prania i jedno zmywanie. Jutro "Fakty po Faktach" w TVN24, więc styl no make-up nie przejdzie. Pozdrawiam wszystkich i pracujących, i wypoczywających. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.