Anita Sokołowska, jamnik
Fot. East News
Ze świata urody

Anita Sokołowska kolejny raz eksperymentowała u fryzjera!

Ta fryzura to prawdziwa metamorfoza!

Aleksandra Frankowska 1 grudnia 2020 16:15
Anita Sokołowska, jamnik
Fot. East News

Anita Sokołowska w ostatnim czasie chętnie eksperymentuje z fryzurami. Tym razem aktorka pochwaliła się na Instagramie ostrym cięciem i… najmodniejszą w tym sezonie grzywką. Jak teraz wygląda gwiazda przyjaciółek?

Anita Sokołowska wie, jak zaciekawić swoich fanów

Aktorka serialowa, znana przede wszystkim z popularnego programu Przyjaciółki, który emitowany jest w telewizji Polsat, uwielbia metamorfozy. Doskonale wiedzą o tym jej fani, których nie szokują już jej przemiany. Kibicują jej za każdym razem, ponieważ ma bardzo dobry gust i każda zmiana jest mega pozytywna. Co zmieniła w wyglądzie tym razem?

Anita Sokołowska przeszła metamorfozę

Aktorka po raz kolejny w ciągu kilku miesięcy zdecydowała się na zmianę fryzury. Zaprezentowała swoim fanom zdjęciehttps://viva.pl/uroda/anita-sokolowska-z-serialu-przyjaciolki-zmienila-kolor-wlosow-czy-wyglada-lepiej-129573-r1/, na którym prezentuje ostre cięcie oraz grzywkę. Zdecydowała się również nieco rozjaśnić swoje brązowe włosy delikatnymi pasmami.

@hubert_komerski Powiedział, pewnego poniedziałku – „uśmiechnij się tak by widać było wszystkie zmarszczki”.

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.