Anita Sokołowska, jamnik
Fot. East News
Ze świata urody

Anita Sokołowska kolejny raz eksperymentowała u fryzjera!

Ta fryzura to prawdziwa metamorfoza!

Aleksandra Frankowska 1 grudnia 2020 16:15
Anita Sokołowska, jamnik
Fot. East News

Anita Sokołowska w ostatnim czasie chętnie eksperymentuje z fryzurami. Tym razem aktorka pochwaliła się na Instagramie ostrym cięciem i… najmodniejszą w tym sezonie grzywką. Jak teraz wygląda gwiazda przyjaciółek?

Anita Sokołowska wie, jak zaciekawić swoich fanów

Aktorka serialowa, znana przede wszystkim z popularnego programu Przyjaciółki, który emitowany jest w telewizji Polsat, uwielbia metamorfozy. Doskonale wiedzą o tym jej fani, których nie szokują już jej przemiany. Kibicują jej za każdym razem, ponieważ ma bardzo dobry gust i każda zmiana jest mega pozytywna. Co zmieniła w wyglądzie tym razem?

Anita Sokołowska przeszła metamorfozę

Aktorka po raz kolejny w ciągu kilku miesięcy zdecydowała się na zmianę fryzury. Zaprezentowała swoim fanom zdjęciehttps://viva.pl/uroda/anita-sokolowska-z-serialu-przyjaciolki-zmienila-kolor-wlosow-czy-wyglada-lepiej-129573-r1/, na którym prezentuje ostre cięcie oraz grzywkę. Zdecydowała się również nieco rozjaśnić swoje brązowe włosy delikatnymi pasmami.

@hubert_komerski Powiedział, pewnego poniedziałku – „uśmiechnij się tak by widać było wszystkie zmarszczki”.

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.