Anita Sokołowska, jamnik
Fot. East News
Ze świata urody

Anita Sokołowska kolejny raz eksperymentowała u fryzjera!

Ta fryzura to prawdziwa metamorfoza!

Aleksandra Frankowska 1 grudnia 2020 16:15
Anita Sokołowska, jamnik
Fot. East News

Anita Sokołowska w ostatnim czasie chętnie eksperymentuje z fryzurami. Tym razem aktorka pochwaliła się na Instagramie ostrym cięciem i… najmodniejszą w tym sezonie grzywką. Jak teraz wygląda gwiazda przyjaciółek?

Anita Sokołowska wie, jak zaciekawić swoich fanów

Aktorka serialowa, znana przede wszystkim z popularnego programu Przyjaciółki, który emitowany jest w telewizji Polsat, uwielbia metamorfozy. Doskonale wiedzą o tym jej fani, których nie szokują już jej przemiany. Kibicują jej za każdym razem, ponieważ ma bardzo dobry gust i każda zmiana jest mega pozytywna. Co zmieniła w wyglądzie tym razem?

Anita Sokołowska przeszła metamorfozę

Aktorka po raz kolejny w ciągu kilku miesięcy zdecydowała się na zmianę fryzury. Zaprezentowała swoim fanom zdjęciehttps://viva.pl/uroda/anita-sokolowska-z-serialu-przyjaciolki-zmienila-kolor-wlosow-czy-wyglada-lepiej-129573-r1/, na którym prezentuje ostre cięcie oraz grzywkę. Zdecydowała się również nieco rozjaśnić swoje brązowe włosy delikatnymi pasmami.

@hubert_komerski Powiedział, pewnego poniedziałku – „uśmiechnij się tak by widać było wszystkie zmarszczki”.

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.