Anita Lipnicka
Fot. sesja dla VIVY!
Metamorfozy gwiazd

Anita Lipnicka zmieniła kolor włosów!

Takiego wyboru chyba nikt się nie spodziewał!

Marta Cieplak 29 października 2019 10:00
Anita Lipnicka
Fot. sesja dla VIVY!

Anita Lipnicka jakiś czas temu wróciła do swojej najbardziej charakterystycznej fryzury - cięcia na pixi. Nie był to co prawda jej wybór, ale sytuacja losowa, bo okazało się, że fryzjer po prostu.. spalił jej włosy podczas rozjaśniania. Fani byli jednak tą zmianą zachwyceni i komplementowali, że piosenkarka wygląda tak, jak kilkanaście lat temu! W związku z tym Anita chyba nie planuje na razie zapuszczania włosów, ale za to zdecydowała się na zmianę koloru!

Anita Lipnicka przefarbowała włosy na różowo

Na ostatnich zdjęciach piosenkarki wyraźnie widać, że jej włosy mają lekko różowy, pastelowy odcień. Musimy przyznać, że ta zmiana jest bardzo korzystna i gwiazda wygląda w tym kolorze fenomenalnie.

Zastanawiamy się, czy nie jest to metamorfoza na potrzeby promocji nowej płyty, zatytułowane OdNowa, która ukazała się na 25-lecie działalności artystycznej piosenkarki.

Fani są zachwyceni zarówno nową płytą: „Wspaniały materiał”, „Cudowny album” jak i fryzurą
: „Extra fryzura i kolor”, „Ślicznie”, „Wygląda Pani cudownie!” piszą w komentarzach pod zdjęciami. A my się z nimi w pełni zgadzamy!

Nowa płyta Anity Lipnickiej OdNowa

Na nowej płycie OdNowa Anity Lipnickiej, która ukazała się na 25-lecie twórczości artystki znalazły się największe przeboje gwiazdy, ale w nowych aranżacjach. Dlatego do nagrania zaprosiła 8 producentów. Przy słynnej Piosence księżycowej pracował z nią Kuba Karaś, który jest o rok młodszy niż sama piosenka! „W ten sposób nie miał żadnego obciążenia emocjonalnego, utwór nie budził w nim żadnych wspomnień i nie był z nim żywo związany. Podszedł do piosenki jako do materii twórczej i zrobił ją po swojemu w duchu dzisiejszych, współczesnych dwudziestolatków” powiedziała Anita w rozmowie z radiową Jedynką.

Na płycie usłyszymy także m.in. Zanim zrozumiesz, I wszystko się może zdarzyć czy Wolne Ptaki.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.