Anna Wendzikowska
Fot. Instagram @aniawendzikowska
Metamorfozy gwiazd

Anna Wendzikowska zaszalała u fryzjera!

Tak jasnych włosów jeszcze nie miała!

Marta Cieplak 30 października 2019 12:00
Anna Wendzikowska
Fot. Instagram @aniawendzikowska

Anna Wendzikowska, dziennikarka TVN zaskoczyła wszystkich publikując na swoich instastories relację z wizyty u fryzjera, na których widać, że gwiazda zdecydowała się na mocne rozjaśnienie włosów!

Ania Wendzikowska w nowym kolorze włosów

Dziennikarka zdecydowała się na piękny, miodowy blond. Ale nie na całej długości włosów – wybrała eleganckie i bardzo kobiece pasemka. Z tego co widać na zdjęciach najwięcej jest ich wokół twarzy, dzięki czemu Anna wygląda delikatnie i zmysłowo jednocześnie. A do tego młodziej!

Ania Wendzikowska
Fot. Instagram@aniawendzikowska

Za metamorfozę gwiazdy odpowiada Gaba Hair, do której przychodzi bardzo wiele znanych osób z polskiego show-biznesu. Koszt takiej metamorfozy (kolor+cięcie) to około 800 zł! Było warto? Naszym zdaniem tak! 

Ania Wendzikowska
Fot. Instagram@aniawendzikowska

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.