Anna Wendzikowska
Fot. Instagram @aniawendzikowska
Metamorfozy gwiazd

Anna Wendzikowska zaszalała u fryzjera!

Tak jasnych włosów jeszcze nie miała!

Marta Cieplak 30 października 2019 12:00
Anna Wendzikowska
Fot. Instagram @aniawendzikowska

Anna Wendzikowska, dziennikarka TVN zaskoczyła wszystkich publikując na swoich instastories relację z wizyty u fryzjera, na których widać, że gwiazda zdecydowała się na mocne rozjaśnienie włosów!

Ania Wendzikowska w nowym kolorze włosów

Dziennikarka zdecydowała się na piękny, miodowy blond. Ale nie na całej długości włosów – wybrała eleganckie i bardzo kobiece pasemka. Z tego co widać na zdjęciach najwięcej jest ich wokół twarzy, dzięki czemu Anna wygląda delikatnie i zmysłowo jednocześnie. A do tego młodziej!

Ania Wendzikowska
Fot. Instagram@aniawendzikowska

Za metamorfozę gwiazdy odpowiada Gaba Hair, do której przychodzi bardzo wiele znanych osób z polskiego show-biznesu. Koszt takiej metamorfozy (kolor+cięcie) to około 800 zł! Było warto? Naszym zdaniem tak! 

Ania Wendzikowska
Fot. Instagram@aniawendzikowska

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…