Ania Rusowicz, Uroda Życia 8/2018
Fot. Bartek Wieczorek
O tym się mówi!

Ania Rusowicz pokazała swoje nagie zdjęcie! Fani są w szoku!

Wokalistka pokazała bardzo wiele!

Aleksandra Frankowska 21 czerwca 2021 12:27
Ania Rusowicz, Uroda Życia 8/2018
Fot. Bartek Wieczorek

Ania Rusowicz w polskim show biznesie trzyma się raczej z boku. Wokalistka, która zaśpiewała przebój „W co mam wierzyć” do ekranizacji filmu Wisłocka chroni swoją prywatność. Jej uroda i charakterystyczne kasztanowo-rude włosy są chwalone przez fanów, których w jej social mediach wciąż przybywa. Jedno z jej najnowszych zdjęć wzbudziło spore kontrowersje. Ania Rusowicz jest na nim bowiem naga. To zupełna nowość w jej wykonaniu!

Czytaj też: „Leki też są bardzo drogie”. Sytuacja ojca Ani Rusowicz jest dramatyczna... 

Ania Rusowicz pokazała nagie zdjęcie – fani są w szoku

Wokalistka raczej unika skandali. Woli skupić się na muzyce i swojej ulubionej artystycznej stronie, z której znają ją jej fani. Ostatnio jednak coś się zmieniło – Rusowicz wyjechała do Włoch, a dokładniej do Florencji. Ten wyjątkowy urlop postanowiła zwieńczyć nagim zdjęciem, w iście włoskim stylu.

Rusowicz pozuje na hotelowym łóżku przed lustrem. Jej ciało zakrywa jedynie ręcznik i to z przodu. Widać całe plecy i odrobinę pośladków. Reakcje jej fanów były skrajne – jedyni ją komplementowali, inni sugerowali, że nie potrzebuje tego typu reklamy i zwracania na siebie uwagi.

Jak Wam się podoba najnowsze zdjęcie wokalistki? 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.