Ania Rusowicz, Uroda Życia 8/2018
Fot. Bartek Wieczorek
Metamorfozy gwiazd

Wokalistka Ania Rusowicz zszokowała fanów swoją metamorfozą!

Ania Rusowicz wygląda jak Billie Eilish!

Marta Cieplak 19 kwietnia 2021 13:30
Ania Rusowicz, Uroda Życia 8/2018
Fot. Bartek Wieczorek

Ania Rusowicz to znana polska wokalistka. Karierę rozpoczęła w 2005 roku, gdy założyła duet Dezire. Zespół nie wytrzymał jednak próby czasu i rozpadł się pod dwóch latach. Potem, w 2019 roku założyła wraz z mężem, Hubertem Gasiulem, zespół IKA, który działał do 2011 roku. Potem wokalistka skupiła się już na solowej karierze i był to doskonały ruch – wydała cztery płyty, które doskonale się sprzedały. Dostała także cztery nagrody Fryderyki za swoje dokonania muzyczne. Talent bez wątpienia odziedziczyła po mamie, znanej piosenkarce Adzie Rusowicz, wokalistce zespołu Niebiesko-Czarni. Ania Rusowicz ma dość charakterystyczny image, bo uwielbia styl retro. Dość długo nosiła ciemne włosy, a potem zdecydowała się na rudy odcień z którym jest najbardziej kojarzona. Dlatego prawdziwy szok wsród fanów wywołał jej post na Instagramie, na którym wygląda jak Billie Eilish przed metamorfozą w blondynkę! Wyobrażacie ją sobie w takim wydaniu?

Zobacz także: Sensacyjne doniesienia! Ada Rusowicz i David Bowie mieli romans?!

Ania Rusowicz w niebieskich włosach

Billie Eilish przez lata kojarzona była z niezwykle oryginalnym i odważnym wizerunkiem. Jej znakiem rozpoznawczym byłt ubrania oversize, bardzo długie paznokcie oraz kolorowe włosy. I właśnie nimi zainspirowała się Ania Rusowicz, choć jak wiadomo sama Billie niedawno z nich zrezygnowała na rzecz platynowego blondu. Co ciekawe, ten post na Instagramie pobił rekordy popularności i zobaczyło go 22 mln osób! Jednak Ania Rusowicz jak widać bardziej lubiła ją w szalonym, turkusowym odcieniu i sama zafundowała sobie podobny!

Włos robi swoje...trochę Billie Eilish trochę Billie Jean🤣, napisała. 

Zdjęcie bardzo się spodobało i fani zasypali wokalistkę komplementami:

Ania fantastycznie 🔥

Czad

Pięknie 🔥

Super, pani Aniu jest pani bardzo piękną kobietą 💥🔥

Zobacz także: Robert Biedroń przefarbował włosy na czerwono!

Co prawda zmiana nie jest na stałe, bo to jedynie efekt nowej aplikacji, ale może Ania dzięki takiej akceptacji ze strony fanów zdecyduje się na metamorfozę w prawdziwym życiu? Myślicie, że powinna czy lepiej żeby została przy rudościach?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.