Angelina Jolie
Fot. East News
ZE ŚWIATA URODY

Angelina Jolie przeszła metamorfozę! Jak teraz wygląda?

Gwiazda zmieniła kolor włosów!

Aleksandra Charzewska 27 września 2018 14:31
Angelina Jolie
Fot. East News

Angelina Jolie przeszła metamorfozę! Znana z długich i lśniących brązowych kosmków aktorka przeszła radykalną zmianę wyglądu. Świat obiegły zdjęcia Joli w nowej, szokującej fryzurze. Angelina zmieniła kolor włosów i teraz jest… blondynką! Skąd ta zmiana?

Angelina Jolie teraz jest blondynką

Mówi się, że gdy w życiu kobiety zachodzą zmiany, ta zmienia swoją fryzurę. Czy przyczyną tej metamorfozy jest rozwód z wieloletnim partnerem, Bradem Pittem? Okazało się, że nowy wizerunek Jolie to konsekwencja nowej roli! Laureatka Oscara wystąpi w filmie ,,Come Away”, na potrzeby którego przeszła radykalną zmianę wyglądu.

Prywatnie Jolie wciąż pozostaje przy charakterystycznym dla siebie brązie. Nie da się ukryć, że włosy aktorki są jej ogromnym atutem. W filmach Angelina niejednokrotnie była blondynką czy brunetką, ścinała włosy na krótko i nosiła dredy.

Cieszycie się, że blond włosy to tylko charakteryzacja?  

angelina jolie jest blondynką
Fot. twitter.com/AngelTresJolie
angelina jolie jest blondynką
Fot. twitter.com/LadyScarlatta

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.