Aneta Zając
Fot. East News
O tym się mówi!

Aneta Zając zmieniła kolor włosów? Wybrała odważny odcień!

Takiej metamorfozy nikt się nie spodziewał!

Aleksandra Frankowska 8 stycznia 2021 11:27
Aneta Zając
Fot. East News

U Anety Zając próżno szukać metamorfoz. Aktorka do pewnego czasu była wierna swoim blond włosom, zazwyczaj o jednej długości. Teraz zaskoczyła fanów pokazując na swoim Instagramie włosy w kolorze… różu! Co za szalona metamorfoza!

Aneta Zając ceni swoją prywatność

Aktorka znana głównie z serialu Pierwsza Miłość, bardzo dba o swoją prywatność, a z fanami dzieli się tylko niektórymi faktami za pośrednictwem swojego Instagrama. Chętnie pokazuje jak gotuje i jak spędza czas wolny, jednak na próżno szukać informacji o nowym partnerze czy zdjęć jej synów.

Aneta i jej ukochany lubią spędzać czas we dwoje za miastem, na Mazurach, czy nad Bałtykiem. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się też, że para poznała się dzięki zaangażowaniu wspólnych znajomych i że nowy partner nie jest związany z show-biznesem — jakiś czas temu donosiło „Party”.

Aneta Zająć przeszła metamorfozę

Tym razem aktorka przyciągnęła zainteresowanie swoich fanów publikując zdjęcie w całkowicie nowej, odmienionej fryzurze w kolorze różu. Oczywiście to tylko peruka, jednak nie dało się jej nie zauważyć. Na szczęście fani na tę chwilową zmianę zareagowali bardzo pozytywnie, a Aneta wciąż jest jedną z aktorek, która cieszy się ich ogromną sympatią. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.