Aneta Zając
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER
Metamorfozy gwiazd

Aneta Zając zdecydowała się na dużą zmianę!

Jej nowa fryzura zaskoczyła fanów!

Marta Cieplak 24 października 2019 16:30
Aneta Zając
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Aneta Zając, aktorka znana przede wszystkim z roli w serialu Pierwsza miłość wrzuciła na Instagram nowe zdjęcie w długich włosach! Czyżby aktorka zdecydowała się na ich przedłużenie?

Aneta Zając w nowej fryzurze

Na zdjęciu pozuje ze swoją koleżanką z serialu, Joanną Majstrak! Dlatego trudno powiedzieć, czy zmiana jest na stałe, czy tylko na potrzeby roli. Ale w nowej długości wygląda fantastycznie! Do tego włosy są wyprostowane, a gwiazda na co dzień nosi je raczej lekko pofalowane, dlatego metamorfoza robi takie wrażenie! Naszym zdaniem zdecydowanie powinna zostać przy tej długości i stylizacji.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#girls #just #wanna #have #fun 🎬

Post udostępniony przez Aneta Zajac (@aneta_zajac_official)

Fani są tego samego zdania i zasypują Anetkę komplementami! „Pięknie w długich”, „Fantastycznie wyglądasz!”, „Niewiarygodnie jak pięknie” piszą. Zachwycają się też figura aktorki i podkreślają, że wyraźnie schudła. Na zdjęciu rzeczywiście wygląda bardzo szczupła. Pytanie, czy to zasługa nowej diety? Porównajcie najnowsze zdjęcie (u góry) ze starszymi! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🍁🍂☕️ #coffietime #polskazlotajesień #autumnvibes #autumncolors #lovenature #kazar #watchmystyle

Post udostępniony przez Aneta Zajac (@aneta_zajac_official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Miłego piątku 💜 #piatek #friday #thinkpink #women #power #sesja #grazia

Post udostępniony przez Aneta Zajac (@aneta_zajac_official)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.