Aneta Zając
Fot. Instagram @anette.zajac
Metamorfozy gwiazd

Aneta Zając na ostatnim zdjęciu jest... całkiem łysa!

Co się stało z włosami aktorki?

Marta Cieplak 19 listopada 2019 18:30
Aneta Zając
Fot. Instagram @anette.zajac

O Anecie Zając, która od lat wciela się w Marysię w serialu Pierwsza miłość, zrobiło się ostatnio głośno za sprawą jej nowego wizerunku. Aktorka bowiem mocno schudła i wygląda teraz doskonale – coraz chętniej podkreśla też nową figurę obcisłymi kreacjami. Ale dziś zaskoczyła fanów radykalną metamorfozą. Na zdjęciu udostępnionym w mediach społecznościowych aktorka jest... całkiem łysa! Tego chyba nikt się po niej nie spodziewał.

Aneta Zając jest teraz łysa?

Na zdjęciu widać aktorkę bez włosów, ale za to z uśmiechem, co wskazuje na to, że nie jest raczej zmiana na stałe. Pod fotografią są też dwa hashtagi: #woman i #actress. Ten ostatni pozwala nam przypuszczać, że ta szokująca przemiana jest tylko na potrzeby nowej roli. Pytanie: teatralnej czy serialowej? Pewnie niedługo się dowiemy.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#woman #actress

Post udostępniony przez Aneta Zajac (@aneta_zajac_official)

Część fanów mocno się zaniepokoiła: „Boze Aneta.Cos Ci jest😞😞? Mam nadzieję,ze to kreacja aktorska tylko”, „O co chodzi???”, „What's going on?”. Ale większość rozpływa się w komentarzach komplementując wygląda aktorki. Oto tylko kilka z nich: „Ślicznie”, „Wow 😱 😊 czy z wloskami czy bez jastes piekna kobietą😍😍😍😍💪💪”, „Nawet bez wlosów jesteś piękna”.

My się z nimi w pełni zgadzamy. Dla nas Aneta w każdym wcieleniu wygląda świetnie. Choć chyba najlepiej w długich włosach!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hello Sunday 🌍🧡 #ootd

Post udostępniony przez Aneta Zajac (@aneta_zajac_official)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.