Aneta Zając
Fot. Instagram @anette.zajac
Metamorfozy gwiazd

Aneta Zając na ostatnim zdjęciu jest... całkiem łysa!

Co się stało z włosami aktorki?

Marta Cieplak 19 listopada 2019 18:30
Aneta Zając
Fot. Instagram @anette.zajac

O Anecie Zając, która od lat wciela się w Marysię w serialu Pierwsza miłość, zrobiło się ostatnio głośno za sprawą jej nowego wizerunku. Aktorka bowiem mocno schudła i wygląda teraz doskonale – coraz chętniej podkreśla też nową figurę obcisłymi kreacjami. Ale dziś zaskoczyła fanów radykalną metamorfozą. Na zdjęciu udostępnionym w mediach społecznościowych aktorka jest... całkiem łysa! Tego chyba nikt się po niej nie spodziewał.

Aneta Zając jest teraz łysa?

Na zdjęciu widać aktorkę bez włosów, ale za to z uśmiechem, co wskazuje na to, że nie jest raczej zmiana na stałe. Pod fotografią są też dwa hashtagi: #woman i #actress. Ten ostatni pozwala nam przypuszczać, że ta szokująca przemiana jest tylko na potrzeby nowej roli. Pytanie: teatralnej czy serialowej? Pewnie niedługo się dowiemy.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#woman #actress

Post udostępniony przez Aneta Zajac (@aneta_zajac_official)

Część fanów mocno się zaniepokoiła: „Boze Aneta.Cos Ci jest😞😞? Mam nadzieję,ze to kreacja aktorska tylko”, „O co chodzi???”, „What's going on?”. Ale większość rozpływa się w komentarzach komplementując wygląda aktorki. Oto tylko kilka z nich: „Ślicznie”, „Wow 😱 😊 czy z wloskami czy bez jastes piekna kobietą😍😍😍😍💪💪”, „Nawet bez wlosów jesteś piękna”.

My się z nimi w pełni zgadzamy. Dla nas Aneta w każdym wcieleniu wygląda świetnie. Choć chyba najlepiej w długich włosach!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hello Sunday 🌍🧡 #ootd

Post udostępniony przez Aneta Zajac (@aneta_zajac_official)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.