Aneta Zając
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER
ZE ŚWIATA URODY

Aneta Zając schudła 10 kilogramów mimo chorej tarczycy! Jak to zrobiła?

Fani zachwycają się jej sylwetką

Paulina Filipowicz 27 listopada 2019 13:33
Aneta Zając
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Aneta Zając, aktorka znana przede wszystkim z roli w serialu "Pierwsza miłość", ponownie zaskoczyła swoich fanów! Niedawno podzieliła się na Instagramie zdjęciem, na którym zadziwiła swoją nową fryzurą. Teraz z kolei aktorka opublikowała fotografię w nieco innym wydaniu i ponownie wywołała zamieszanie w komentarzach pod postem. Widać bowiem na niej, że Aneta Zając w ostatnim czasie sporo schudła. Gwiazda nie ukrywa, że zmaga się poważną chorobą. Nadmierne kilogramy, z którymi walczyła przez lata, były wynikiem poważnej choroby tarczycy, czyli Hashimoto. Jednym z jej objawów jest bowiem nadmierne tycie. Mimo choroby aktorka schudła ostatnio aż 10 kilogramów! Jak to zrobiła? Jaką dietę stosowała?

Aneta Zając sporo schudła mimo choroby tarczycy

Tym razem jednak Zając zaskoczyła swoją prawdziwą metamorfozą, bo na najnowszym zdjęciu widać, że sporo schudła! 

Fani nie mogli się nachwalić nowego wcielenia Anety w komentarzach. Czyżby faktycznie aktorce w końcu udało się zgubić zbędne kilogramy? 

Na zdjęciu wygląda prost oszałamiająco! 


Czytaj więcej na https://www.pomponik.pl/plotki/news-aneta-zajac-nie-do-poznania-ale-schudla,nId,3353882#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Aneta Zając zaskoczyła fanów prawdziwą metamorfozą. Opublikowała zdjęcie, na którym widać, że znacząco schudła! Fani nie mogli się nachwalić nowego wcielenia aktorki!

Co Ty robisz, że jesteś taka chudzinka, piękna! - komentowali fani pod zdjęciem.

W wyniku właściwego odżywiania i leczenia Hashimoto aktorka zrzuciła aż 10 kilogramów! Efekty widać gołym okiem. Gwiazda promienieje i zachwyca fanów. Symptomy choroby łagodzą nie tylko leki, ale również odpowiednia dieta. Pacjenci często zastanawiają się, jakie produkty można spożywać przy chorobie Hashimoto. Dieta powinna przede wszystkim zawierać składniki bogate w błonnik, który poprawia procesy trawienne. Produkty z dużą zawartością błonnika to między innymi: śliwki, banany, marchew i rośliny strączkowe. Dieta powinna też uwzględniać białko w postaci mięsa, jajek, zdrowe węglowodany, takie jak soczewica, kasza gryczana czy fasola. Ważne jest również uzupełnianie poziomu żelaza. Po nowym zdjęciu Anety Zając widać, że odpowiednio dobrana dieta i leki przyniosły świetne efekty. Metamorfoza Anety udowadnia, że z Hashimoto da się walczyć i zapanować nad skutkami ubocznymi choroby.  

Aneta Zając
Fot. Fot.: Agnieszka Sniezko/East News Warszawa,

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Alex, dla przyjaciół Alexis 🌶🌶🌶 @dwiepolowkipomaranczy #theatre #sundayfunday #lovemyjob

Post udostępniony przez Aneta Zajac (@aneta_zajac_official)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.