Aneta Zając
Fot. East News
Ze świata urody

Aneta Zając przeszła całkowitą metamorfozę! Trudno ją poznać!

Co za niesamowita zmiana!

Aleksandra Frankowska 28 września 2020 18:28
Aneta Zając
Fot. East News

Aneta Zająć w ostatnich miesiącach wygląda coraz lepiej. Aktorka przeszła niesamowitą metamorfozę, tracąc nadmierne kilogramy. W swoich social mediach chętnie pokazuje co je oraz jakie ćwiczenia fizyczne wykonuje, aby mieć tak niesamowitą sylwetkę. Z okazji Dnia Szpilek, Aneta Zając opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, gdzie zaprezentowała nie tylko zgrabne nogi w przepięknych butach. Uwagę internautów przykuła przede wszystkim jej zjawiskowa fryzura!

Aneta Zając obcięła włosy

Na seksownym zdjęciu gwiazda pozuje w czarnych szpilkach i stroju. To co przyciąga uwagę, to jednak jej nowa fryzura. Zając ścięła swoje długie blond włosy, które zaczesała do tyłu. Która fryzura w stylu Małgorzaty Kożuchowskiej dodała jej pazura. Wygląda bardzo kobieco i pewnie siebie! Trzeba przyznać, ze to szalenie korzystna zmiana!

Metamorfoza Anety Zając

Gwiazda nie może obecnie narzekać na brak powodzenia u płci przeciwnej. Jej nowy look przyciąga męskie spojrzenia i adoratorów, którzy obsypują ją komplementami. Mocniejszy makijaż, nowa fryzura i obłędnie wysokie szpilki sprawiły, że Aneta Zając, która na co dzień wygląda dość grzecznie, zamieniła się w prawdziwą diwę! Jak Wam się podoba w takim wydaniu?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Maria dziś ratuje świat 😁🎬 a Wam jak mija poranek? #onset #maria #domanska #supehero #tvserial

Post udostępniony przez Aneta Zajac (@aneta_zajac_official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wożę się po planie 🤙 #onset #ramówka #spot #polsat

Post udostępniony przez Aneta Zajac (@aneta_zajac_official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🐇 #afterwork

Post udostępniony przez Aneta Zajac (@aneta_zajac_official)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.