METAMORFOZY GWIAZD

Już nie blondynka! Aneta Zając zmieniła kolor włosów na... rudy?

Fani są zachwyceni jej nowym wizerunkiem

Konrad Szczęsny 24 czerwca 2018 18:39
Aneta Zając
Fot. Instagram @anette.zajac

Jednym zdjęciem gwiazda serialu Pierwsza miłość wywołała na swoim Instagramie nie lada sensację! Aneta Zając na zamieszczonej fotografii promiennie się uśmiecha, pozując do zdjęcia z fryzjerem. To, co przykuwa uwagę, to.. kolor jej włosów. Fani aktorki przyzwyczaili się do swojej ulubienicy w wersji blond, tymczasem ona zaprezentowało się w płomiennym rudym. Czy faktycznie zdecydowała się na drastyczną metamorfozę?

Aneta Zając zmieniła kolor włosów na rudy? To zdjęcie rozwiewa wszelkie wątpliwości

Choć może się wydawać, że tak duża zmiana była dla Anety Zając ryzykowna, śledzący jej instagramowy profil nie szczędzili aktorce Pierwszej miłości ciepłych słów podkreślając, że wygląda świeżo i wyjątkowo korzystnie. Co więcej, gwiazda odpowiedziała na jeden z komentarzy w sposób, który jedynie podsycił zamieszanie wokół jej nowej fryzury! „Jutro mecz, więc się już przygotowałam”, napisała. Wątpliwości fanów czy to prawda rozwiało dopiero zdjęcie, które na swoim Instagramie zamieścił jej fryzjer.

Widać na nim, że Aneta Zając ma na włosach doskonale znany jej fanom blond.

Wygląda zatem na to, że aktorka Pierwszej miłości nie miała ochoty ingerować w swój wizerunek w tak drastyczny sposób i zmieniać koloru na rudy, a był to jej strony jedynie niewinny żart  

 

Hmm... #rudyrydz 🤪 miłego wieczoru Kochani @postekk #positiveenergy

Post udostępniony przez Aneta Zajac (@anette.zajac)

Wideo

Wiemy, jak dbać o skórę dojrzałą! 

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W wielkanocnym numerze Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką opowiadają o rodzinnych tajemnicach, a Joanna Mazur o tym, jak naprawdę wygląda życie niewidomej sportsmenki!