Aneta Zając nie jest już blondynką
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER
METAMORFOZY GWIAZD

Aneta Zając nie jest już blondynką? Aktorka pokazała się w zupełnie innej odsłonie!

Czy pasuje jej nowa fryzura?

Redakcja VIVA! 20 lutego 2020 21:03
Aneta Zając nie jest już blondynką
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Aneta Zając zdecydowanie lubi poeksperymentować ze swoim wyglądem. Nowymi stylizacjami oraz fryzurami chętnie dzieli się na Instagramie. Ostatnia fotografia jaką opublikowała aktorka znacznie wyróżnia się na tle innych. Gwiazda serialu ,,Pierwsza miłość" pokazała się w innym kolorze włosów i jest zupełnie nie do pozniania. Z resztą, sami zobaczcie!

Aneta Zając zmieniła kolor włosów?

Znakiem rozpoznawczym Anety Zając są dłuższe blond włosy. Tym razem artystka postawiła na zupełnie inny kolor - a mianowicie czarny! Już na pierwszy rzut oka widać, że jest to peruka, jednak taki look bardzo jej pasuje. Ciemne włosy wystylizowane w klasycznego boba z grzywką współgrają z jej karnacją i podkreślają niebieskie oczy. Kto wie, może za jakiś czas polska aktorka zdecyduje się na taką zmianę na dłużej. Musimy przyznać, że w tej odsłonie wygląda bardzo ciekawie i widać, że jej fani również są zachwyceni takim wyglądem artystki. Nie zabrakło miłych komentarzy: ,,Ładnie, inaczej", ,,Równie pieknie", ,,Ojej, powiedziałabym, że znacznie lepiej", ,,No, no. Coraz to lepiej". Myślicie, że Anecie szykuje się kolejna rola serialowa lub filmowa, czy po prostu esperymentuje na jaką kolejną metamorfozę się zdecydować?!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Aneta Zajac (@aneta_zajac_official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Aneta Zajac (@aneta_zajac_official)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.