Aneta Zając nie jest już blondynką
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER
METAMORFOZY GWIAZD

Aneta Zając nie jest już blondynką? Aktorka pokazała się w zupełnie innej odsłonie!

Czy pasuje jej nowa fryzura?

Redakcja VIVA! 20 lutego 2020 21:03
Aneta Zając nie jest już blondynką
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Aneta Zając zdecydowanie lubi poeksperymentować ze swoim wyglądem. Nowymi stylizacjami oraz fryzurami chętnie dzieli się na Instagramie. Ostatnia fotografia jaką opublikowała aktorka znacznie wyróżnia się na tle innych. Gwiazda serialu ,,Pierwsza miłość" pokazała się w innym kolorze włosów i jest zupełnie nie do pozniania. Z resztą, sami zobaczcie!

Aneta Zając zmieniła kolor włosów?

Znakiem rozpoznawczym Anety Zając są dłuższe blond włosy. Tym razem artystka postawiła na zupełnie inny kolor - a mianowicie czarny! Już na pierwszy rzut oka widać, że jest to peruka, jednak taki look bardzo jej pasuje. Ciemne włosy wystylizowane w klasycznego boba z grzywką współgrają z jej karnacją i podkreślają niebieskie oczy. Kto wie, może za jakiś czas polska aktorka zdecyduje się na taką zmianę na dłużej. Musimy przyznać, że w tej odsłonie wygląda bardzo ciekawie i widać, że jej fani również są zachwyceni takim wyglądem artystki. Nie zabrakło miłych komentarzy: ,,Ładnie, inaczej", ,,Równie pieknie", ,,Ojej, powiedziałabym, że znacznie lepiej", ,,No, no. Coraz to lepiej". Myślicie, że Anecie szykuje się kolejna rola serialowa lub filmowa, czy po prostu esperymentuje na jaką kolejną metamorfozę się zdecydować?!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Aneta Zajac (@aneta_zajac_official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Aneta Zajac (@aneta_zajac_official)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.