Aneta Zając
Fot. East News
O tym się mówi

Aneta Zając eksponuje zgrabną sylwetkę podczas wakacji na Mazurach!

Jej metamorfoza jest zjawiskowa!

Aleksandra Frankowska 10 lipca 2020 16:31
Aneta Zając
Fot. East News

Wszyscy, którzy od początku śledzili odcinki serialu Pierwsza Miłość, wiedzą, jak bardzo zmieniła się jedna z głównych bohaterek. Aneta Zając od pewnego czasu wciąż traci na wadze, a jej sylwetka zmienia się nie do poznania. Gwiazda, która chętnie dzieli się za pośrednictwem social mediów swoim życiem prywatnym, regularnie pokazuje relacje i zdjęcia z treningów oraz informuje fanów o nowych, zdrowych przepisach, które przygotowuje w swojej kuchni. Mama bliźniaków może pochwalić się spektakularną metamorfozą swojego ciała! Powiedzielibyście, że urodziła dwójkę dzieci?

Aneta Zając pozuje stroju kąpielowym podczas wakacji 2020

Gwiazda na jednym z ostatnich zdjęć zaprezentowała się w stroju kąpielowym w pionowe paski, który podkreślił jej piękną, zgrabną figurę. Aktorka wygląda na szczęśliwą i wyraźnie zrelaksowaną. Jak widać, urlop na Mazurach zdecydowanie jej służy. W jednym z wywiadów Aneta Zając opowiedziała, że choruje na Hashimoto – chorobę tarczycy, która często utrudnia utrzymanie idealnej wagi i zgrabnej sylwetki.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🐋 #summervibes

Post udostępniony przez Aneta Zajac (@aneta_zajac_official)

Jaki jest sekret zgrabnej figury Anety Zając?

Przy chorobie tarczycy, z którą zmaga się gwiazda, konieczna jest przede wszystkim odpowiednia dieta oraz regularne treningi. Kiedy tylko aktorce udało się wdrożyć w życie zmiany, zaczęła zrzucać nadprogramowe kilogramy. Dziś zachwyca swoim nowym wyglądem i motywuje kobiety chorujące na Hashimoto, że nie jest to przeszkoda do idealnej sylwetki! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pięknego dnia Kochani 🌿💚 taki mam dziś Sunday mood .. #keepsmiling #keepcalm #keepbalance #sunday #mood #nature

Post udostępniony przez Aneta Zajac (@aneta_zajac_official)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.