jamnik25.Andrzej Piaseczny, VIVA! 4/2019
Fot. Jacek Poremba/SHOOTME
Ze świata urody

Andrzej Piaseczny już tak nie wygląda! Wokalista zmienił fryzurę!

Został do tego niemal zmuszony!

Aleksandra Frankowska 22 stycznia 2021 17:27
jamnik25.Andrzej Piaseczny, VIVA! 4/2019
Fot. Jacek Poremba/SHOOTME

Andrzej Piaseczny przeniósł się jakiś czas temu do Warszawy, gdzie kupił niesamowity apartament. Na swoim Instagramie chwalił się niedawno 50-tymi urodzinami, które sprawiły, że musiał udać się do fryzjera. O co dokładnie chodziło?

50-te urodziny Andrzeja Piasecznego

Z okazji tak wyjątkowego jubileuszu, Piasek zorganizował niezwykłe przyjęcie w kameralnym gronie przyjaciół. Pojawiła się między innymi Majka Jeżowska, Nergal i jego manadżerka Anita. Nagrania wideo z urodzin wokalisty, gdzie gwiazdy śpiewają jego największe przeboje w zupełnie nowej aranżacji stały się hitem sieci, ale największe miało się jeszcze wydarzyć.

Piasek zmuszony do zmiany fryzury

Łukasz Urbański, fryzjer który na co dzień dba o fryzurę Piasecznego opublikował niedawno zdjęcie z wizyty gwiazdora w jego salonie. Podpis był jednoznaczny!

Ja to i tak uważam, że najgorsze w filmiku z urodzin było to, że @andrzejpiaseczny_official miał zarośnięte włosy i robił mi ANTYREKLAMĘ. Andrzejku następnym razem przyjdź do mnie na włosy przed urodzinami – napisał Urbański, nazywając wokalistę „Andrzejem Niegrzecznym”.

Wobec tego Piaseczny szybko naprawił swój błąd i udał się do fryzjera na odświeżenie fryzury, którą zaprezentował Urbański na swoim profilu. Jak widać, obeszło się bez konfliktu!

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!