jamnik25.Andrzej Piaseczny, VIVA! 4/2019
Fot. Jacek Poremba/SHOOTME
Ze świata urody

Andrzej Piaseczny już tak nie wygląda! Wokalista zmienił fryzurę!

Został do tego niemal zmuszony!

Aleksandra Frankowska 22 stycznia 2021 17:27
jamnik25.Andrzej Piaseczny, VIVA! 4/2019
Fot. Jacek Poremba/SHOOTME

Andrzej Piaseczny przeniósł się jakiś czas temu do Warszawy, gdzie kupił niesamowity apartament. Na swoim Instagramie chwalił się niedawno 50-tymi urodzinami, które sprawiły, że musiał udać się do fryzjera. O co dokładnie chodziło?

50-te urodziny Andrzeja Piasecznego

Z okazji tak wyjątkowego jubileuszu, Piasek zorganizował niezwykłe przyjęcie w kameralnym gronie przyjaciół. Pojawiła się między innymi Majka Jeżowska, Nergal i jego manadżerka Anita. Nagrania wideo z urodzin wokalisty, gdzie gwiazdy śpiewają jego największe przeboje w zupełnie nowej aranżacji stały się hitem sieci, ale największe miało się jeszcze wydarzyć.

Piasek zmuszony do zmiany fryzury

Łukasz Urbański, fryzjer który na co dzień dba o fryzurę Piasecznego opublikował niedawno zdjęcie z wizyty gwiazdora w jego salonie. Podpis był jednoznaczny!

Ja to i tak uważam, że najgorsze w filmiku z urodzin było to, że @andrzejpiaseczny_official miał zarośnięte włosy i robił mi ANTYREKLAMĘ. Andrzejku następnym razem przyjdź do mnie na włosy przed urodzinami – napisał Urbański, nazywając wokalistę „Andrzejem Niegrzecznym”.

Wobec tego Piaseczny szybko naprawił swój błąd i udał się do fryzjera na odświeżenie fryzury, którą zaprezentował Urbański na swoim profilu. Jak widać, obeszło się bez konfliktu!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?