Alicja Bachleda-Curuś, VIVA! październik 2010, VIVA! 21/2010
Fot. Robert Wolański
O tym się mówi!

Alicja Bachleda-Curuś już tak nie wygląda! Aktorka zmieniła fryzurę!

Jest nie do poznania!

Aleksandra Frankowska 22 października 2020 12:28
Alicja Bachleda-Curuś, VIVA! październik 2010, VIVA! 21/2010
Fot. Robert Wolański

Alicja Bachleda-Curuś to jedna z piękniejszych polskich aktorek i jedna z niewielu, którym udało się zrobić karierę w Hollywood. Aktorka była nawet związana ze światowej sławy aktorem Colinem Farrelem, z którym ma syna Henryka. Na najnowszym zdjęciu na Instagramie gwiazda zaprezentowała się w zupełnie nowej odsłownie – z krótszymi włosami. Takiej metamorfozy nikt się nie spodziewał!

Kariera Alicji Bachledy-Curuś za oceanem

Polska aktorka już od kilkunastu lat mieszka w Los Angeles, gdzie wychowuje 11-letniego syna Henryka. Z ojcem chłopca, Colinem Farrelem utrzymuje bardzo przyjacielskie relacje, chociaż para rozstała się, kiedy ich syn był jeszcze mały. Gwiazda, która angażuje się w wiele zagranicznych projektów, chętnie wraca do Polski, jednak z uwagi na panującą pandemię, od dłuższego czasu przebywa w USA.

Jestem w bardzo dobrym miejscu. Przede wszystkim znalazłam spokój wewnętrzny i szczęście, którego zawsze sobie życzyłam. Myślę, że do tego trzeba dojrzeć. Natomiast, nie mówię za dużo o życiu prywatnym, więc tak to zostawimy. Ale gratulacje przyjmę.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Chop chop 💇‍♀️ Was time for a change #cutmyownhair #goodtobehome

Post udostępniony przez Alicja Bachleda (@alicjabc)

Alicja Bachleda-Curuś przeszła metamorfozę

Najnowsze zdjęcie na Instagramie Alicji wywołało niesamowite poruszenie wśród fanów. Aktorka, która znana jest przede wszystkim ze swoich długich włosów, postanowiła je ściąć. Zapozowała do zdjęcia w nowej fryzurze, z krótkimi, sięgającymi ramion włosami. Patrząc po dodanych hashtagach, wnioskujemy, że aktorka zrobiła do samodzielnie!

Aktorka wygląda przepięknie, a fani nie mogą przestać jej komplementować. W tle widać także kawałek jej domu, a dokładniej kuchni, która jest ogromną przestrzenią otwartą na stylowy salon. Uwagę zwraca charakterystyczny, czarny blat oraz jasne dodatki. Trzeba przyznać, że to wnętrze jest niesamowite! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bucket list? #movie #onset #naplanie #kręcimy @8rzeczy.film #fearofhights 🙈

Post udostępniony przez Alicja Bachleda (@alicjabc)

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.