Alicja Bachleda-Curuś, VIVA! październik 2010, VIVA! 21/2010
Fot. Robert Wolański
O tym się mówi!

Alicja Bachleda-Curuś już tak nie wygląda! Aktorka zmieniła fryzurę!

Jest nie do poznania!

Aleksandra Frankowska 22 października 2020 12:28
Alicja Bachleda-Curuś, VIVA! październik 2010, VIVA! 21/2010
Fot. Robert Wolański

Alicja Bachleda-Curuś to jedna z piękniejszych polskich aktorek i jedna z niewielu, którym udało się zrobić karierę w Hollywood. Aktorka była nawet związana ze światowej sławy aktorem Colinem Farrelem, z którym ma syna Henryka. Na najnowszym zdjęciu na Instagramie gwiazda zaprezentowała się w zupełnie nowej odsłownie – z krótszymi włosami. Takiej metamorfozy nikt się nie spodziewał!

Kariera Alicji Bachledy-Curuś za oceanem

Polska aktorka już od kilkunastu lat mieszka w Los Angeles, gdzie wychowuje 11-letniego syna Henryka. Z ojcem chłopca, Colinem Farrelem utrzymuje bardzo przyjacielskie relacje, chociaż para rozstała się, kiedy ich syn był jeszcze mały. Gwiazda, która angażuje się w wiele zagranicznych projektów, chętnie wraca do Polski, jednak z uwagi na panującą pandemię, od dłuższego czasu przebywa w USA.

Jestem w bardzo dobrym miejscu. Przede wszystkim znalazłam spokój wewnętrzny i szczęście, którego zawsze sobie życzyłam. Myślę, że do tego trzeba dojrzeć. Natomiast, nie mówię za dużo o życiu prywatnym, więc tak to zostawimy. Ale gratulacje przyjmę.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Chop chop 💇‍♀️ Was time for a change #cutmyownhair #goodtobehome

Post udostępniony przez Alicja Bachleda (@alicjabc)

Alicja Bachleda-Curuś przeszła metamorfozę

Najnowsze zdjęcie na Instagramie Alicji wywołało niesamowite poruszenie wśród fanów. Aktorka, która znana jest przede wszystkim ze swoich długich włosów, postanowiła je ściąć. Zapozowała do zdjęcia w nowej fryzurze, z krótkimi, sięgającymi ramion włosami. Patrząc po dodanych hashtagach, wnioskujemy, że aktorka zrobiła do samodzielnie!

Aktorka wygląda przepięknie, a fani nie mogą przestać jej komplementować. W tle widać także kawałek jej domu, a dokładniej kuchni, która jest ogromną przestrzenią otwartą na stylowy salon. Uwagę zwraca charakterystyczny, czarny blat oraz jasne dodatki. Trzeba przyznać, że to wnętrze jest niesamowite! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bucket list? #movie #onset #naplanie #kręcimy @8rzeczy.film #fearofhights 🙈

Post udostępniony przez Alicja Bachleda (@alicjabc)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA WERNER I MICHAŁ KOŁODZIEJCZYK Dziennikarka TVN i dyrektor redakcji Canal+ Sport. Dziennikarskie DNA połączyli, pisząc razem książkę. A wcześniej... zakochali się w sobie. WOJOWNICZKI Marsz na Wersal, „długi piątek” w Islandii, protesty w wyniku zaostrzenia prawa aborcyjnego w Polsce… Kobiety od zawsze musiały walczyć o swoje prawa. EWA WACHOWICZ – zaskakujący bilans 50-latki. PIOTR MACHALICA o dorastaniu, życiowych rebeliach, miłości i wolności. W cyklu EXTRA Słynny fotograf – Steve McCurry uchwycił w obiektywie niezwykłe relacje między zwierzętami a ludźmi.