Aleksandra Żebrowska
Fot. Instagram @olazebrowska
O tym się mówi

Aleksandra Żebrowska karmi piersią w wannie!

I pokazuje całą prawdę o macierzyństwie

Redakcja VIVA! 27 stycznia 2021 19:30
Aleksandra Żebrowska
Fot. Instagram @olazebrowska

Aleksandra Żebrowska należy do tych kobiet, które odważnie pokazują swoje ciało zarówno w ciąży jak i po niej. Nie boi się też mówić o trudnych, ale ważnych dla młodych mam, sprawach, takich jak między innymi nietrzymanie moczu. I właśnie dzięki temu kobiety ją uwielbiają! Tym razem podzieliła się z fanami zdjęciem, na którym karmi piersią synka w wannie!

Aleksandra Żebrowska karmi synka piersią w wannie. Odważne zdjęcie!

Profil Aleksandry Żebrowskiej na Instagramie obserwują w tej chwili 122 tysiące fanów! To zresztą niewiele mniej niż jej słynnego męża, Michała Żebrowskiego. Dlatego jej feed to doskonała platforma do komunikacji z innymi kobietami, którym bliskie są także zmagania i codzienność gwiazdy. I Aleksandra świetnie go wykorzystuje. Po informacji, że ma problemy z ćwiczeniami ze skakanką z powodu nietrzymania moczu, teraz pokazała jak wygląda jej codzienność z maluchem! Zresztą to nie pierwsze szokujące zdjęcie w jej „kolekcji”. 

Sześć tygodni zaprezentowała światu fotografię, na której stoi nago w wannie z synkiem na rękach i... goli nogi. Podpisała je „Multitasking”, co oznacza wielozadaniowość. A wiadomo, że dla młodych mam taka sytuacja to po prostu codzienność!

Teraz znów pozuje w wannie, ale tym razem podczas kąpieli. Nie jest to jednak domowe spa przy świecach... W wannie nie jest też sama – karmi malucha piersią. Zdjęcie jest absolutnie rozczulające i pokazuje prawdziwe macierzyństwo. I właśnie za to fanki kochają gwiazdę. 

Jakie to piękne 😍😍

Sama słodycz

Piękne zdjęcie ❤️

Zaskakujący detal na zdjęciu Aleksandry Żebrowskiej 

Co ciekawe, zdjęcie mamie i synkowi zrobił nie kto inny, a dumny tata i mąż - Michał Żebrowski. Skąd to wiemy? „Prawy dolny róg”, podpisała fotkę Aleksandra. I faktycznie, widać na nim... stopę aktora! Ten rozkoszny szczegół rozczulił i jednocześnie rozbawił fanów pary, którzy uwielbiają ich właśnie za ten dystans. „Tak rodzinnie 😂”, „Stopa Falko”, „Jesteście wspaniały z rewelacyjnym dystansem do siebie i świata.... A reszta się nie liczy 😘😘😘😘😘😘” komplementują ich fani! 

Zresztą sam Michał Żebrowski też często pokazuje się na zdjęciach z maluchem, na których widać, że dużo się nim zajmuje.  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.