Aleksandra Szwed
Fot. Instagram@aleksandra_szwed
Metamorfozy gwiazd

Szok! Aleksandra Szwed wygląda jak Kim Kardashian!

Zobaczcie aktorka w blond włosach!

Marta Cieplak 4 kwietnia 2018 14:30
Aleksandra Szwed
Fot. Instagram@aleksandra_szwed

Aleksandra Szwed poszła w ślady innych gwiazd i postanowiła zmienić fryzurę. I to radykalnie! Na Instagramie opublikowała zdjęcie w długich, blond włosach, na których do złudzenia przypomina Kim Kardashian. To spory szok, bo fani kojarzą ją z ciemnymi włosami. Co myślicie o takiej zmianie?

Aleksandra Szwed w blond włosach

W takim kolorze jeszcze nigdy jej nie widzieliśmy! Aktorka i wokalistka do tej pory nosiła raczej swoje naturalne ciemne włosy lub stawiała na kolory zbliżone do naturalnego odcienia. Częściej eksperymentowała z długością i fakturą włosów. Dlatego w blondzie jest nie poznania! Zdjęcie, które Aleksandra Szwed zamieściła na swoim koncie na Instagramie to efekt jej współpracy z fryzjerem gwiazd, Kajetanem Górą. Jak wynika z podpisu to tylko peruka, ale mistrz cięcia i perukarstwa dodał pod fotką hashtag #12godzin, więc widocznie tworzenie te peruki zajęło mu tyle czasu co odbarwianie włosów na blond u Kim Kardashian!

Fani są podzieleni. Jedni są zachwyceni i piszą „Pięknie”, „Pasuje”, „Wow’. Inni wręcz przeciwnie: „Okropnie”, „Tylko nie blond”, Fuj”, „Postarza cię ten kolor włosów”.  A wy co myślicie? My chyba jednak wolimy klasyczny, naturalny kolor włosów Aleksandry Szwed, ale w blondzie prezentuje się bardzo zaskakująco!   

Blondynka jak Kim Kardashian…

…czy wolicie Aleksandrę w jej naturalnym odcieniu?

 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.