Aleksandra Szwed
Fot. Instagram@aleksandra_szwed
Metamorfozy gwiazd

Szok! Aleksandra Szwed wygląda jak Kim Kardashian!

Zobaczcie aktorka w blond włosach!

Marta Cieplak 4 kwietnia 2018 14:30
Aleksandra Szwed
Fot. Instagram@aleksandra_szwed

Aleksandra Szwed poszła w ślady innych gwiazd i postanowiła zmienić fryzurę. I to radykalnie! Na Instagramie opublikowała zdjęcie w długich, blond włosach, na których do złudzenia przypomina Kim Kardashian. To spory szok, bo fani kojarzą ją z ciemnymi włosami. Co myślicie o takiej zmianie?

Aleksandra Szwed w blond włosach

W takim kolorze jeszcze nigdy jej nie widzieliśmy! Aktorka i wokalistka do tej pory nosiła raczej swoje naturalne ciemne włosy lub stawiała na kolory zbliżone do naturalnego odcienia. Częściej eksperymentowała z długością i fakturą włosów. Dlatego w blondzie jest nie poznania! Zdjęcie, które Aleksandra Szwed zamieściła na swoim koncie na Instagramie to efekt jej współpracy z fryzjerem gwiazd, Kajetanem Górą. Jak wynika z podpisu to tylko peruka, ale mistrz cięcia i perukarstwa dodał pod fotką hashtag #12godzin, więc widocznie tworzenie te peruki zajęło mu tyle czasu co odbarwianie włosów na blond u Kim Kardashian!

Fani są podzieleni. Jedni są zachwyceni i piszą „Pięknie”, „Pasuje”, „Wow’. Inni wręcz przeciwnie: „Okropnie”, „Tylko nie blond”, Fuj”, „Postarza cię ten kolor włosów”.  A wy co myślicie? My chyba jednak wolimy klasyczny, naturalny kolor włosów Aleksandry Szwed, ale w blondzie prezentuje się bardzo zaskakująco!   

Blondynka jak Kim Kardashian…

…czy wolicie Aleksandrę w jej naturalnym odcieniu?

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…