Aleksandra Kwaśniewska, Viva! sierpień 2012
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM
Metamorfozy gwiazd

Aleksandra Kwaśniewska obcięła i rozjaśniła włosy!

Postawiła na bardzo klasyczne cięcie!

Redakcja VIVA! 10 stycznia 2021 18:30
Aleksandra Kwaśniewska, Viva! sierpień 2012
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM

Przez ostatnie lata Aleksandra Kwaśniewska nosiła dość ciemne włosy, które miała różną długość, ale zawsze sięgały za ramiona. Taki look to już jednak przeszłość. Córka byłego prezydenta postanowiła bowiem 2021 rok zacząć spektakularną metamorfozą i wybrała się do fryzjera. Jej nowe zdjęcie na Instagramie jest dowodem na to, że gwiazda zdecydowała się na krótkie cięcie.

Nowa fryzura Aleksandry Kwaśniewskiej

Do tej pory Ola Kwaśniewska pokazywała się w ciemnych włosach i długich lub półdługich uczesaniach, zazwyczaj modelując włosy w fale albo wiążąc je w kok lub koński ogon. W zeszłym roku polubiła też opaski, w których często pozowała do zdjęć.

Teraz jednak długie fale to już przeszłość, bo córka Aleksandra Kwaśniewskiego zdecydowała się na klasycznego boba – jej włosy sięgają teraz do linii podbródka. A jakby tego było mało, są mocno rozjaśnione! Śmiało można powiedzieć, że Ola dołączyła do grona blondynek!

 Fani są zachwyceni noworoczną metamorfozą gwiazdy i zasypują ją pod zdjęciem miłymi komentarzami dotyczącymi zarówno samego cięcia jak i nowego odcienia włosów:

Jaka piękna fryzurka:) ❤️

Aleksandro Ci powiem ,powiem Cie ...że...mega wyglądasz w takiej fryzurce👌

Jaki piękny kolor włosów ❤️

Piękne cięcie !!!

My też jesteśmy zachwyceni metamorfozą i czekamy na stylizacje w nowej długości włosów!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.