aleksander-kwasniewski-metamorfoza-broda-2020
Fot. East News
O tym się mówi

Aleksander Kwaśniewski ostrzygł się u Nergala i zupełnie zmienił wizerunek!

Jak teraz wygląda ?

Marta Cieplak 19 czerwca 2020 18:30
aleksander-kwasniewski-metamorfoza-broda-2020
Fot. East News

Nergal, lider heavy metalowego zespołu Behemoth, ma nie tylko talent muzyczny, ale także świetną rękę do interesów. Jest współwłaścicielem salonu medycyny estetycznej dla mężczyzn w Warszawie oraz barbershopów Barberian w Gdańsku i w stolicy. I właśnie ten drugi lokal odwiedził ostatnio były prezydent Aleksander Kwaśniewski! Jak teraz wygląda?

Aleksander Kwaśniewski - metamorfoza. Jak wygląda z brodą?

Aleksander Kwaśniewski przez lata był wierny swojej fryzurze i nigdy nie pokazywał się z zarostem. Jednak podczas kwarantanny, którą spędził przymusowo w Szwajcarii, gdzie wybrał się z żoną na narty i nie mógł wrócić do kraju z powodu zamkniętych granic, postanowił to jednak zmienić. Zapuścił brodę, przez co wygląda zupełnie inaczej! I choć zapytany przez Bogdana Rymanowskiego w programie Gość wydarzeń o to, jak dba o brodę przyznał, „słyszałem, że usługi barberskie to dość droga sprawa”.

Jednak najwyraźniej zmienił zdanie, bo w sieci pojawiło się zdjęcie sprzed lokalu Barberian, należącego do Nergala. Były prezydent pozuje nam nim razem z dwoma pracownikami Nergala, którzy zapewne zadbali nie tylko o nową brodę, ale także i o fryzurę Kwaśniewskiego.

Zrobili to świetnie, bo Aleksander Kwaśniewski wygląda rewelacyjnie! Siwe włosy i zarost oraz nowy look sprawiły, że wygląda bardzo nowocześnie.

Pod postem nie brakuje komplementów pod kierunkiem prezydenta:

Mężczyźni to mają dobrze... Starzeją się jak wino.

Elegancko👌

👏👏👏👏Super wygląda 🔥🔥Brawo Wy

Nergal przy okazji zaapelował do Polaków w sprawie wyborów prezydenckich:

Barberian miał wielki zaszczyt gościć w swoich progach byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego! Pan prezydent bardzo zadowolony z naszego serwisu obiecał regularne wizyty! Cieszymy się niezmiernie i dziękujemy za zaufanie! Przy okazji przypominamy, że wybory prezydenckie 28go czerwca... nie traćcie swojego głosu, idźcie, głosujcie ale wybierajcie MĄDRZE:🖤🙏😎

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.