Agnieszka Szulim, Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! marzec 2015, 6/2015
Fot. Marlena Bielińska
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Woźniak-Starak zamieściła w sieci zdjęcie ze swoją mamą!

Widzicie podobieństwo?

Redakcja VIVA! 27 maja 2020 09:01
Agnieszka Szulim, Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! marzec 2015, 6/2015
Fot. Marlena Bielińska

Wczoraj był Dzień Matki, z tej okazji gwiazdy postanowiły uczcić 26 maja w wyjątkowy sposób. W swoich social mediach Anna Lewandowska, Joanna Krupa, a także Katarzyna Zielińska umieściły archiwalne, rodzinne zdjęcia - koniecznie zobaczcie tutaj! W social mediach zdjęciem mamy postanowiła podzielić się także Agnieszka Woźniak-Starak. Obserwatorzy dziennikarki od razu zwrócili uwagę na pewien szczegół!

Jak wygląda mama Agnieszki Woźniak-Starak?

Mama Agnieszki Woźniak-Starak nie udziela się medialnie, jednak zdarza się, że od czasu do czasu pojawia się w social mediach córki. Z okazji wczorajszego święta prezenterka Newonce.radio wstawiła na Instagrama zdjęcie swojej mamy. Obserwatorzy od razu zwrócili uwagę na ogromne podobieństwo kobiet! Agnieszka zdecydowanie odziedziczyła urodę po swojej mamie. Obserwatorzy byli pod wrażeniem:

Wow wygląda bardzo młodo.Jakby była Twoją starszą siostrą🙂

A to juz wiemy po kim pani taka piekna😍😘

Genów nie oszukasz. Piękna kobieta 🙂

Agnieszka Woźniak-Starak ma bardzo podobne rysy twarzy i zbliżony kolor włosów. Koniecznie zobaczcie zdjęcie mamy oraz córki - też widzicie te uderzające podobieństwo?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.