Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! nr. 20/2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE Photo
Metamorfozy gwiazd

Agnieszka Woźniak-Starak spędziła pięć godzin u fryzjera!

Zobacz, jak teraz wygląda!

Marta Cieplak 5 kwietnia 2019 12:00
Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! nr. 20/2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE Photo

Nowa prowadząca telewizyjne show „Big Brother”,  Agnieszka Woźniak-Starak dobrze wie, że teraz wszystkie oczy są skierowane właśnie na nią. Dlatego Agnieszka wybrała się do fryzjera. Zmiany nie są drastyczne, ale gwiazda TVN wygląda fantastycznie w odświeżonym kolorze i nowej długości!

Agnieszka zdradziła, że w salonie fryzjerskim spędziła aż 5 godzin! Jak jednak przyznała w nowym poście na Instagramie - 3 godziny zajęło jej… robienie boomerangów na Instagram i jedzenie sernika. Kompletnie nas to nie dziwi - wizyta u fryzjera to jedna z tych przyjemności, którymi lubimy się delektować.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Po 5 godzinach u fryzjera, z czego 3 to boomerangi i sernik 😉

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

Nowa fryzura Agnieszki Woźniak-Starak

Gwiazda zapuszczała włosy pół roku. Czemu więc zdecydowała się na krótszą fryzurę? Agnieszka zażartowała na Instagramie, że przeczytała w swoim horoskopie, że czas zmienić uczesanie. Woźniak-Starak nie jest jedyną gwiazdą, która w ostatnich miesiącach zdecydowała się na obcięcie włosów.

Agnieszka Woźniak Starak obcięła włosy
Fot. Instagram/aga_wozniak_starak

Moda na krótkie włosy

Najpopularniejsza fryzura ostatnich miesięcy to włosy do ramion lub nawet krótsze. Hitem jest wersja z przedziałkiem na środku (bez grzywki). Jak uzyskać taki efekt? Sekret fryzjerów to sposób obcinania włosów. Zamiast nożyczkami skracają je golarką - dzięki temu linia cięcia jest ultraprosta, a włosy puszyste. Jak stylizujemy krótką fryzurę? Najlepiej jeśli włosy są proste lub w rockowym nieładzie. Hollywoodzkie fale poszły już w zapomnienie! Niedawno takie uczesanie zaprezentowała Rozalia Mancewicz. Za granicą jako jedne z pierwszych w krótkich fryzurach pokazują się siostry Kardashian. Khloe Kardashian poświęciła swojej krótkiej fryzurze post na Instagramie, w którym napisała, że w takich włosach czuje się doskonale.  

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.