Agnieszka Włodarczyk, VIVA! 20/2016
Fot. Mateusz Stankiewicz
O tym się mówi!

Agnieszka Włodarczyk zdradziła ile przytyła w ciąży!

Czy po porodzie gwiazda przejdzie na dietę? Wiemy, co planuje!

Aleksandra Frankowska 23 marca 2021 15:27
Agnieszka Włodarczyk, VIVA! 20/2016
Fot. Mateusz Stankiewicz

Agnieszka Włodarczyk odkąd ogłosiła, że spodziewa się pierwszego dziecka, coraz częściej udziela się w swoich social mediach. Teraz, kiedy na dodatek zachorowała na koronawirusa, chętnie opowiada swoim obserwatorom o tym, jak przechodzi chorobę w ciąży. To dla aktorki wyjątkowy czas, ponieważ będzie to jej pierwsze dziecko. Przypominamy, że niedawno skończyła 40 lat, a jej partner jest od niej prawie 10 lat młodszy. To jednak nie przeszkodziło ich uczuciu, które jest bardzo silne. Para przez kilka miesięcy mieszkała w Indonezji, dokąd wyjechała w trakcie pandemii koronawirusa. Po powrocie zaczęli wspólnie  wprowadzać zmiany w swoim domu, aż ogłosili, ze spodziewają się dziecka. To ogromne szczęście w życiu aktorki i radość!

Zobacz też: Agnieszka Włodarczyk jest w ciąży!

Agnieszka Włodarczyk powiedziała ile przytyła w ciąży

Aktorka podczas Q&A na swoim Instagramie opowiedziała o tym, jak czuje się w ciąży i jak przechodzi COVID. Padło również pytanie odnośnie dodatkowych kilogramów. Włodarczyk przyznała, że nie ma w domu wagi, ale podejrzewa, że przybyło jej około 7-8 kilogramów. Dodała również, że po porodzie nie zamierza na siłę chudnąć, aby od razu mieć zjawiskową figurę. Planuje poświęcić się rodzinie, o której zawsze marzyła i w końcu to marzenie się spełnia. Póki co, zachwyca w ciążowych stylizacjach!

Przeczytaj również: Agnieszka Włodarczyk pokazała wnętrza domu po powrocie z Indonezji!

Agnieszka Włodarczyk kwitnie w ciąży

Musimy przyznać, że Agnieszka Włodarczyk w ciąży wygląda kwitnąco. Przyznała też, że nie farbuje włosów i stawia na naturalną pielęgnację, a wszystko to w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo maleństwa, które nosi pod sercem.

Widać, że to dla niej czas spokoju, odpoczynku i relaksu. Z radością czeka na nowe życie i przygotowuje się do tego odpowiednio. Wie, że to najlepszy moment w jej życiu, a na dodatek z idealnym mężczyzną u boku! 

stylizacje agnieszki wlodarczyk
Fot. Mieszko Piętka/AKPA

agnieszka wlodarczyk koncert walentynkowy
Fot. Mieszko Piętka/AKPA
 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.