Agnieszka Włodarczyk, VIVA! 20/2016
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/AF PHOTO
O tym się mówi!

Agnieszka Włodarczyk już tak nie wygląda. Aktorka przeszła metamorfozę

Takiej zmiany nikt się nie spodziewał!

Aleksandra Frankowska 14 czerwca 2022 19:27
Agnieszka Włodarczyk, VIVA! 20/2016
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/AF PHOTO

Agnieszka Włodarczyk jakiś czas temu została mamą małego Milana i całkowicie poświęciła się wychowywaniu synka. To jednak nie znaczy, że już nas niczym nie zaskoczy, wręcz przeciwnie. Na jej Instagramie pojawiła się właśnie relacja z wizyty u fryzjera – jej metamorfoza robi wrażenie!

ZOBACZ TEŻ: Agnieszka Włodarczyk zdradziła, jak czuje się po wypadku. Aktorka przeszła operację

Agnieszka Włodarczyk zmieniła kolor włosów

Aktorka udała się do fryzjera, aby nieco odświeżyć swoją dotychczasową fryzurę. Zazwyczaj towarzyszyła jej ciemna burza włosów. Tym razem zdecydowała się na mocną zmianę i blond refleksy. Trzeba przyznać, że w nowym kolorze wygląda zjawiskowo. Odjął jej lat i zdecydowanie podkreślił jej urodę.

Agnieszka Włodarczyk
Fot. Instagram @agnieszkawlodarczykofficial

Jak na nową fryzurę zareagował partner Włodarczyk?

Jak sama Agnieszka przyznała, była nieco zaskoczona reakcją swojego partnera Roberta Karasia, który niestety… nie zauważył zmiany!

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Agnieszka Włodarczyk uległa groźnemu wypadkowi. Była w szpitalu: „Obudziłam się we krwi”

Czekałam na odrobinę blondu od dawna…Wracam do domu i słyszę od Roberta „Nie widzę różnicy, gdybyś mi nie powiedziała” – napisała.

Włodarczyk zorganizowała na swoim Instagramie ankietę, w której zapytała fanów, czy widzą różnicę w jej starej i nowej fryzurze. Tylko 30% zgodziło się z Robertem.

Agnieszka Włodarczyk
Fot. Instagram @agnieszkawlodarczykofficial

Agnieszka Włodarczyk
Fot. Instagram @agnieszkawlodarczykofficial

My widzimy różnicę i jesteśmy zachwyceni tą niewielką, aczkolwiek charakterystyczną zmianą. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.