Agnieszka Sienkiewicz jest w ciąży
Fot. Instagram @agnieszka_sienkiewicz_official
ze świata urody

Agnieszka Sienkiewicz pokazała jak wygląda jej brzuch po ciąży!

Fanki są jej wdzięczne za to, że pokazuje całą prawdę o macierzyństwie!

Marta Cieplak 31 lipca 2019 15:30
Agnieszka Sienkiewicz jest w ciąży
Fot. Instagram @agnieszka_sienkiewicz_official

Agnieszka Sienkiewicz w drugiej połowie lipca urodziła drugą córeczkę – Marysię. I pokazała właśnie na Instagramie, że niestety pociążowy brzuch magicznie nie znika w kilka dni po porodzie! Fanki są zachwycone jej podejściem i tym, że pokazuje prawdę, a nie lukrowane macierzyństwo!

Agnieszka Sienkiewicz po porodzie

Aktorka pokazała zdjęcie w obcisłej koszulce, na którym doskonale widać, że brzuszek jest jeszcze spory. Napisała też pod nim z dystansem: „PS. Zdaje sobie sprawę, że mój „po-ciążowy” brzuch nie odpowiada instagramowym standardom, próbowałam wciągnąć ale się cholera nie daje”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziękuje za wszystkie podpowiedzi książkowe, które mi ostatnio wysłaliście na stories!!!! Robie przegląd i właśnie zamawiam różne nowości do @esyfloresystore i dla siebie!!! Będzie cała klasyka „Poczytaj mi mamo” i najważniejsze tytuły Jespera Jula!!! Każdy rodzic powinien po nie sięgnąć!!! Ja teraz na nocnych „posiedzeniach” zaczytuje się w „W głębi kontinuum” o rodzicielstwie bliskosci! Kto zna??? Piszcie w komentarzach co jeszcze warto przeczytać📚📚📚 PS. Zdaje sobie sprawę, że mój „po-ciążowy” brzuch nie odpowiada instagramowym standardom, próbowałam wciągnąć ale się cholera nie daje 😜😜😜🤱🤷‍♀️ #motherhood #mombody #bookslover #bookstagram #parenthood

Post udostępniony przez Agnieszka Sienkiewicz-Gauer (@agnieszka_sienkiewicz_official)

Fanki zareagowały bardzo pozytywnie: „Pięknie Pani wygląda i naturalnie.(...) Tak trzymać”, „W końcu gwiazda pokazuje prawdziwą stronę rodzicielstwa, ciąży, życia 💪🏼 Bez fotoshopa, z obwisłym, dużym „po-ciążowym” brzuszkiem, który nie chowa się 2 godziny po porodzie, ale czasem zostaje na dłużej i, tak jak Pani napisała, no cholera nie da się wciągnąć”, „Bardzo dziękujemy za ten brzuch! Nawet nie wiesz jakie to novum na instagramie ❤️”.

Jak widać takie podejście jest dla kobiet bardzo ważne! Czują, że gwiazda jest im bliska, taka sama jak one. I przestają martwić się, że ich ciało nie jest idealne. I wtedy mogą się cieszyć macierzyństwem. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…