Piegi agnieszki sienkiewicz
Fot. nstagram.com/agnieszka_sienkiewicz_official
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Sienkiewicz miała kompleks z powodu pieprzyków, teraz nauczyła się je akceptować

Internauci nie szczędzili jej nieprzychylnych komentarzy!

Aleksandra Charzewska 8 grudnia 2018 08:01
Piegi agnieszki sienkiewicz
Fot. nstagram.com/agnieszka_sienkiewicz_official

Obecnie, głównie za sprawą księżnej Meghan pieprzyki są bardzo modne i wiele kobiet o nich marzy. Niestety, nie zawsze tak było. Kiedyś, za posiadanie zbyt wielu pieprzyków można było paść ofiarą złośliwych komentarzy. Aktorka Agnieszka Sienkiewicz długo miała z tego powodu kompleks. Teraz podzieliła się z internautami poruszającym wpisem o akceptacji.

Agnieszka Sienkiewicz miała kompleks z powodu pieprzyków

Aktorka słynie z ogromnego dystansu do siebie i niejednokrotnie publikowała niewyretuszowane zdjęcia z wakacji i pokazywała się bez makijażu. Niestety, Agnieszka Sienkiewicz nie zawsze czuła się tak dobrze w swoim ciele. Kiedyś Internauci nie szczędzili jej złośliwych komentarzy z powodu licznych pieprzyków na twarzy. Kiedyś były jej kompleksem, a teraz je uwielbia!

"Pamiętam jak przeczytałam jeden z pierwszych komentarzy w internecie na swój temat. Brzmiał: „ ma tyle tych pieprzyków, że wygląda jakby jej mucha na twarz nasra...”. Następnego dnia byłam u dermatologa, pytając jak mogę się pozbyć pieprzyków i czy zostaną blizny. Dziś dostałam zdjęcia z sesji do autoryzacji, na żadnym ani jednego pieprzyka i wiecie co, kazałam wszystkie przywrócić. Nie żebym jakoś szczególnie je pokochała ale są ze mną całe życie i chyba się przyzwyczaiłam." - napisała na Instagramie.

Aktorka na swoim profilu opublikowała również zdjęcie bez makijażu. Fani byli nim zachwyceni!

,,Brawo! Jesteś piękna i niepowtarzalna dzięki nim!”, ,,Jest Pani piękną i bardzo mądrą kobietą”, ,,Przecież te pieprzyki są cudne!”, komentowali obserwatorzy.

My bardzo cieszymy się, że aktorka nie zdecydowała się na ich usunięcie. Z pieprzykami jej do twarzy!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pamietam jak przeczytałam jeden z pierwszych komentarzy w internecie na swój temat. Brzmiał „ ma tyle tych pieprzyków, że wyglada jakby jej mucha na twarz nasra.....” 🤪🤪🤪 Następnego dnia byłam u dermatologa pytając jak mogę się pozbyć pieprzykow i czy zostaną blizny 😂😂😂😂. Dziś dostałam zdjęcia z sesji do autoryzacji, na żadnym ani jednego pieprzyka i wiecie co, kazałam wszystkie przywrócić🤣🤣🤣 Nie żebym jakoś szczególnie je pokochała ale są ze mną całe życie i chyba się przyzwyczaiłam 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️ #woman #nomakeup #natural #reality

Post udostępniony przez Agnieszka Sienkiewicz-Gauer (@agnieszka_sienkiewicz_official)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.