Agnieszka Radwańska
Fot. Marlena Bielińska/Move
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Radwańska pokazała zaokrąglony brzuszek w zaawansowanej ciąży! 

Poród coraz bliżej 

Redakcja VIVA! 19 maja 2020 16:30
Agnieszka Radwańska
Fot. Marlena Bielińska/Move

Ten rok to prawdziwy baby boom w polskim show-biznesie! W 2020 na świat przyszła druga córka Anny Lewandowskiej — Laura, a już niebawem powiększy się rodzina Małgorzaty Rozenek-Majdan oraz Agnieszki Radwańskiej. Tenisistka długo ukrywała, że jest w ciąży, jednak obecnie trudno jest jej schować ciążowe krągłości. Ostatnio opublikowała zdjęcie, na którym widać, jak odpoczywa na tarasie. Mamy wrażenie, że poród zbliża się wielkimi krokami. Koniecznie zobaczcie zdjęcie! 

Agnieszka Radwańska w ciąży

Agnieszka Radwańska ostatnie tygodnie przed porodem postanowiła spędzić w domowym zaciszu i odpoczywać. Ciąża ewidentnie jej służy — wygląda przepięknie i do tego ma niesamowitą sylwetkę! Ostatnio na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym wypoczywa na swoim tarasie korzystając z pogody. Pod fotografią nie zabrakło miłych komentarzy jej fanów, którzy chwalą jej wygląd i dopytują o płeć dziecka. Agnieszka zdecydowanie nie jest zbyt wylewna i na razie nie chce zdradzić szczegółów! Myślicie, że podobnie jak Anna Lewandowska będzie chciała zachować prywatność i nie pokaże dziecka w social mediach? 

Trendy na wiosne 2020 - modny taras

Na zdjęciu naszą szczególną uwagę przykuł również taras tenisistki. To wręcz idealne miejsce do odpoczynku — drzewa oraz kompozycja z doniczek sprawiają, że jest tam niesamowicie klimatycznie. Agnieszka Radwańska postawiła także na modne dodatki, sprawiając, że taras jest wręcz idealny do odpoczynku lub czytania książki w towarzystwie wyłącznie natury. Nie zabrakło tam ogromnego, beżowego parasola oraz hamaku w podobnym kolorze. Zdecydowalibyście się na podobny wystrój?!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Radwanska (@aradwanska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Radwanska (@aradwanska)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Pandemia nie zmieniła mojego życia, to ja sama je zmieniłam…”, mówi AGNIESZKA MACIĄG. Kraśko, Olejnik, Rodowicz, Rusinek, Szczygieł, Wojciechowska… o emocjach i rodzinnych relacjach w izolacji domowej. JACEK SANTORSKI radzi, jak nie zwariować w czasie pandemii. Zmierzch zachodniej cywilizacji? Beata Pawlikowska w egzystencjalnych rozważaniach w dobie koronawirusa.