Agnieszka Radwańska, VIVA! luty 2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
Metamorfozy gwiazd

Agnieszka Radwańska zdecydowała się na krótkie cięcie!

Wygląda jak Catherine Zeta-Jones!

Marta Cieplak 18 listopada 2019 15:30
Agnieszka Radwańska, VIVA! luty 2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Agnieszka Radwańska przez lata przyzwyczaiła nas do swoich długich włosów sięgających do połowy pleców. Dlatego jej decyzja o ostrym cięciu jest zaskakująca! Była tenisistka zdecydowała się na najmodniejszą fryzurę tego roku, czyli boba! Najlepsza polska tenisistka wybrała jednak wariant dłuższy niż większość gwiazd – włosy sięgają jej do ramion. Taka długość ułatwia związywanie włosów, co może przydać się w czasie treningów. A z nich Agnieszka zapewne nie rezygnuje mimo końca kariery sportowej. Jak teraz wygląda?

Nowa fryzura Agnieszki Radwańskiej

Jak widać po hashtagach, zmiana fryzury była dla Agnieszki Radwańskiej wielkim marzeniem. I w końcu się odważyła na ten ruch. W dodatku cieszy się, że będzie miała mniej układania. Choć tego nie bylibyśmy tacy pewni. Przykładem na to może być Małgorzata Rozenek-Majdan, która miała dość długo podobną fryzurę, a potem ścięła włosy jeszcze mocniej i dopiero wtedy stwierdziła, że stylizacja zajmuje jej dosłownie chwilę. Może się więc okazać, że za jakiś czas sporstmenka zdecyduje się na podobny krok.

Fani są zachwyceni jej metamorfozą: „Bosko”, „Zmiana zdecydowanie na plus”, „Pięknie!”, „Do twarzy Ci w tych krótkich włosach”, „Świetna fryzura”. Pojawiły się też głosy, ze Agnieszka Radwańska wygląda teraz jak Catherina Zeta-Jones. Zgadasz się z nimi?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Baby it’s … time to wear a jacket outside! 😂

Post udostępniony przez Catherine Zeta-Jones (@catherinezetajones)

Agnieszka Radwańska zostanie ministrem sportu?

Kilka dni temu o Agnieszce zrobiło się głośno, gdy na Twitterze byłego wicepremiera Janusza Piechocińskiego pojawił się wpis: „Radwańska ministrem sportu?”. Później jednak informator Faktu stwierdził, że chodziło podobno o ojca Agnieszki, Roberta 'Radwańskiego. Mówiło się też, że propozycję zostania ministrem sportu usłyszała także Otylia Jędrzejczak. Ostatecznie okazało się jednak, ze stanowisko to zajmie tymczasowo... Mateusz Morawiecki! 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.