Agnieszka Radwańska, VIVA! luty 2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
Metamorfozy gwiazd

Agnieszka Radwańska zdecydowała się na krótkie cięcie!

Wygląda jak Catherine Zeta-Jones!

Marta Cieplak 18 listopada 2019 15:30
Agnieszka Radwańska, VIVA! luty 2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Agnieszka Radwańska przez lata przyzwyczaiła nas do swoich długich włosów sięgających do połowy pleców. Dlatego jej decyzja o ostrym cięciu jest zaskakująca! Była tenisistka zdecydowała się na najmodniejszą fryzurę tego roku, czyli boba! Najlepsza polska tenisistka wybrała jednak wariant dłuższy niż większość gwiazd – włosy sięgają jej do ramion. Taka długość ułatwia związywanie włosów, co może przydać się w czasie treningów. A z nich Agnieszka zapewne nie rezygnuje mimo końca kariery sportowej. Jak teraz wygląda?

Nowa fryzura Agnieszki Radwańskiej

Jak widać po hashtagach, zmiana fryzury była dla Agnieszki Radwańskiej wielkim marzeniem. I w końcu się odważyła na ten ruch. W dodatku cieszy się, że będzie miała mniej układania. Choć tego nie bylibyśmy tacy pewni. Przykładem na to może być Małgorzata Rozenek-Majdan, która miała dość długo podobną fryzurę, a potem ścięła włosy jeszcze mocniej i dopiero wtedy stwierdziła, że stylizacja zajmuje jej dosłownie chwilę. Może się więc okazać, że za jakiś czas sporstmenka zdecyduje się na podobny krok.

Fani są zachwyceni jej metamorfozą: „Bosko”, „Zmiana zdecydowanie na plus”, „Pięknie!”, „Do twarzy Ci w tych krótkich włosach”, „Świetna fryzura”. Pojawiły się też głosy, ze Agnieszka Radwańska wygląda teraz jak Catherina Zeta-Jones. Zgadasz się z nimi?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Baby it’s … time to wear a jacket outside! 😂

Post udostępniony przez Catherine Zeta-Jones (@catherinezetajones)

Agnieszka Radwańska zostanie ministrem sportu?

Kilka dni temu o Agnieszce zrobiło się głośno, gdy na Twitterze byłego wicepremiera Janusza Piechocińskiego pojawił się wpis: „Radwańska ministrem sportu?”. Później jednak informator Faktu stwierdził, że chodziło podobno o ojca Agnieszki, Roberta 'Radwańskiego. Mówiło się też, że propozycję zostania ministrem sportu usłyszała także Otylia Jędrzejczak. Ostatecznie okazało się jednak, ze stanowisko to zajmie tymczasowo... Mateusz Morawiecki! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…