Agnieszka Radwańska, VIVA! luty 2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
Ze świata urody

Agnieszka Radwańska eksponuje ciążowe krągłości w przepięknej ciążowej sesji!

Tenisistka podczas sesji wyglądała jak prawdziwa modelka!

Redakcja VIVA! 8 lipca 2020 12:30
Agnieszka Radwańska, VIVA! luty 2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Agnieszka Radwańska długo nie informowała swoich fanów o błogosławionym stanie. Kiedy jednak informacje wyszły już na jaw, ona i jej mąż, Dawid Celt nie kryli swojej radości na myśl o powiększeniu rodziny. Już niedługo na świat przyjdzie ich pierwszy, wyczekiwany potomek. Tenisistka zaprezentowała na swoim Instagramie zdjęcie z najnowszej sesji, eksponując wydatny brzuszek w dopasowanej, czarnej, basicowej sukience.

Agnieszka Radwańska zostanie mamą w 2020

Najnowsza fotografia 31-letniej tenisistki wywołała lawinę pozytywnych komentarzy. Radwańska, która już za chwilę zostanie mamą, prezentuje się na zdjęciu niczym prawdziwa modelka. Wydawałoby się, że sportsmenka nie przybrała ani kilograma, a jedyne co się pojawiło, to ciążowy brzuszek. Gdyby stanęła tyłem, nikt nawet nie podejrzewałby, że jest w błogosławionym stanie. Fani obserwujący profil gwiazdy zasypali ją komplementami pełnymi gratulacji i zachwytu nad jej kobiecą figurą i przepięknymi, długimi nogami. Radwańska to kolejny przykład na to, że nawet w zaawansowanej ciąży można wyglądać pięknie i zmysłowo!

Ciążowa sesja Radwańskiej jedną z najpiękniejszych w 2020 roku

Sama tenisistka przyznała, że sesja, z której zdjęcia pojawiają się na jej Instagramie, dodała jej ogromnej pewności siebie i sprawiła wiele radości. Kobiety w ciąży również potrzebują czasem założyć piękną sukienkę i poczuć się seksownie.

Dziękuję za cudowną sesję i przepiękną pamiątkę

Radwańska i Celt oczekują pierwszego dziecka

Zarówno Agnieszka Radwańska, jak i jej mąż Dawid Celt, nie mogą już doczekać się chwili, kiedy ich rodzina się powiększy. Celt, jak na mężczyznę przystało, jest jeszcze bardziej podekscytowany faktem, że para powita na świecie syna! Nie zdradzili jeszcze imienia, które wybrali dla chłopca, ale z pewnością już niedługo wszyscy dowiedzą się, jak ono brzmi.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🤰❤ #niepotrzebahasztagów 😉 #nohashtagneeded Fot.@felixalfred

Post udostępniony przez Agnieszka Radwanska (@aradwanska)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.