Jej wybór Agnieszka Kaczorowska-Pela
Fot. fotografieeweliny.pl
O tym się mówi

Agnieszka Kaczorowska pokazała płaski brzuch kilka dni po porodzie!

Wiemy, jak jej się to udało!

Marta Cieplak 4 sierpnia 2021 14:30
Jej wybór Agnieszka Kaczorowska-Pela
Fot. fotografieeweliny.pl

Agnieszka Kaczorowska-Pela pod koniec lipca po raz drugi została mamą. Nowonarodzonej córeczce nadali imię Gabrysia. Aktorka już w kilka dni po porodzie pokazała na swoim Instastories brzuch – jest zupełnie płaski. Patrząc na nią a trudno uwierzyć, że dopiero wyszła z maleństwem ze szpitala! Jak ona to robi?

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska: „Początek drugiej ciąży był ogromnym wyzwaniem, potem przyszło supersamopoczucie”

Agnieszka Kaczorowska pokazała płaski brzuch po ciąży

Agnieszka Kaczorowska-Pela bardzo często publikuje zdjęcia i filmiki na Instagramie, które przybliżają fanom jej życie prywatne. Nie boi się też pokazywać intymnych zdjęć jak te, gdy karmi córeczkę piersią. W cztery dni po porodzie wrzuciła na stories relację, na której widać ją w długiej białej sukience przewiązanej paskiem w talii! Wygląda tak szczupło, jakby nigdy nie była w ciąży! Wygląda na to, że po drugim porodzie wraca do formy jeszcze szybciej niż po pierwszym!

Agnieszka Kaczorowska brzuch po ciąży
Fot. Instagram/Agnieszka Kaczorowska

Po narodzinach starszej córki, w trzy miesiące po porodzie, Agnieszka Kaczorowska chwaliła się idealnie płaskim brzuchem, ale uprzedzała, by fanki się do niej nie porównywały!

Po pierwsze nie porównujcie się, proszę do mnie, jeśli nie trenowałyście nigdy nic zawodowo! Moje ciało jest przetańczone od 6. roku życia i choć już sportowo tego nie robię, to dalej jest to CIAŁO SPORTOWE, które znacznie szybciej się regeneruje, pisała wtedy.

Zobacz także: Agnieszka Włodarczyk pokazała, jak wygląda jej brzuch miesiąc po porodzie

I ewidentnie musi nadal ćwiczyć, bo ja widać i tym razem jej ciało w ekspresowym tempie wróciło do formy. Na pewno trochę jeszcze brakuje do figury, którą pochwali się w bikini, ale o takiej talii wiele kobiet może zaledwie pomarzyć i to bez ciąży! Gratulujemy! 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?