Agnieszka Kaczorowska, VIVA! 13/2015
Fot. Marcin Tumasz
ZE ŚWIATA URODY

Agnieszka Kaczorowska na urlopie pokazała się w bikini! Jak zmieniło się jej ciało po ciąży?

Koniecznie zobaczcie zdjęcie!

Redakcja VIVA! 25 czerwca 2020 17:30
Agnieszka Kaczorowska, VIVA! 13/2015
Fot. Marcin Tumasz

Agnieszka Kaczorowska rok temu urodziła swoje pierwsze dziecko. Aktorka to mama na cały etat - stara się spędzać czas ze swoją córką, a także urządza swój nowy dom. Ostatnio postanowiła nieco odpocząć i wspólnie z rodziną wybrała się nad polskie morze. Pobyt nad Bałtykiem relacjonuje na Instagramie, obserwatorzy zwrócili szczególną uwagę na jeden szczegół. Chodzi oczywiście o sylwetkę Agnieszki!

Agnieszka Kaczorowska radzi, jak wrócić do formy sprzed ciąży

Kaczorowska w show-biznesie spełnia się jako aktorka, a także profesjonalna tancerka. Nic w tym dziwnego, że jej ciało szybo wróciło do formy sprzed ciąży. Agnieszka na Instastories opublikowała relację, na której widać, jak odpoczywa z córką. Nie obyło się bez wspólnych zabaw, jednak nie ten uroczy widok przykuł największą uwagę! Aktorka pokazała się w górze od bikini i krótkich szortach. Rok po porodzie jej brzuch jest w świetnej formie, z pewnością to zasługa wysiłku fizycznego, który towarzyszył Agnieszce również w trakcie ciąży. W jednym z wywiadów dała swoją wskazówkę: ,,Ja bardzo zachęcam wszystkie kobiety do tego, aby ćwiczyć w ciąży, tańczyć w ciąży i żeby nie leżeć. Żeby nie traktować ciąży jako choroby. Chyba, że ktoś ma jakieś przeciwwskazania. Jeżeli wszystko jest w porządku, ruszać się jak najwięcej, bo wtedy to ciało szybko wraca do formy".

Koniecznie zobaczcie, jak prezentuje się ciało Agnieszki rok po porodzie, a także zerknijcie na inne zdjęcia z rodzinnych wakacji, którymi Kaczorowska podzieliła się w social mediach!

Agnieszka Kaczorowska - jak wrócić do formy sprzed ciąży?
Fot. INSTAGRAM: @agakaczor

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.