Agnieszka Kaczorowska, VIVA! 13/2015
Fot. Marcin Tumasz
ZE ŚWIATA URODY

Agnieszka Kaczorowska na urlopie pokazała się w bikini! Jak zmieniło się jej ciało po ciąży?

Koniecznie zobaczcie zdjęcie!

Redakcja VIVA! 25 czerwca 2020 17:30
Agnieszka Kaczorowska, VIVA! 13/2015
Fot. Marcin Tumasz

Agnieszka Kaczorowska rok temu urodziła swoje pierwsze dziecko. Aktorka to mama na cały etat - stara się spędzać czas ze swoją córką, a także urządza swój nowy dom. Ostatnio postanowiła nieco odpocząć i wspólnie z rodziną wybrała się nad polskie morze. Pobyt nad Bałtykiem relacjonuje na Instagramie, obserwatorzy zwrócili szczególną uwagę na jeden szczegół. Chodzi oczywiście o sylwetkę Agnieszki!

Agnieszka Kaczorowska radzi, jak wrócić do formy sprzed ciąży

Kaczorowska w show-biznesie spełnia się jako aktorka, a także profesjonalna tancerka. Nic w tym dziwnego, że jej ciało szybo wróciło do formy sprzed ciąży. Agnieszka na Instastories opublikowała relację, na której widać, jak odpoczywa z córką. Nie obyło się bez wspólnych zabaw, jednak nie ten uroczy widok przykuł największą uwagę! Aktorka pokazała się w górze od bikini i krótkich szortach. Rok po porodzie jej brzuch jest w świetnej formie, z pewnością to zasługa wysiłku fizycznego, który towarzyszył Agnieszce również w trakcie ciąży. W jednym z wywiadów dała swoją wskazówkę: ,,Ja bardzo zachęcam wszystkie kobiety do tego, aby ćwiczyć w ciąży, tańczyć w ciąży i żeby nie leżeć. Żeby nie traktować ciąży jako choroby. Chyba, że ktoś ma jakieś przeciwwskazania. Jeżeli wszystko jest w porządku, ruszać się jak najwięcej, bo wtedy to ciało szybko wraca do formy".

Koniecznie zobaczcie, jak prezentuje się ciało Agnieszki rok po porodzie, a także zerknijcie na inne zdjęcia z rodzinnych wakacji, którymi Kaczorowska podzieliła się w social mediach!

Agnieszka Kaczorowska - jak wrócić do formy sprzed ciąży?
Fot. INSTAGRAM: @agakaczor

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.