Agnieszka Dygant ambasadorką Avon
Fot. materiały prasowe
ze świata urody

Agnieszka Dygant została ambasadorką znanej marki kosmetycznej!

Co aktorka będzie firmować swoim nazwiskiem?

Marta Cieplak 16 stycznia 2020 09:00
Agnieszka Dygant ambasadorką Avon
Fot. materiały prasowe

Agnieszka Dygant jest znaną i uwielbianą przez widzów aktorką. Jej najbardziej znane role to tytułowe postaci w serialu Niania oraz Prawo Agaty, ale aktorka wystąpiła też w takich kinowych hitach jak Listy do M i Kobiety Mafii. Teraz Agnieszka Dygant podjęła się nowej roli i została ambasadorką najnowszych perfum Her Story Avon.

Agnieszka Dygant ambasadorką Avon

Nowy zapach Avon – Her Story ma być opowieścią o każdej z nas. Bo każda kobieta ma swoją historię i może być dla innych inspiracją.

Moje wybory nie muszą być doskonałe w oczach innych, ufam, że są właściwe, dlatego, ze są moje. Jaka jest moja historia? To opowieść o tym, że dzięki podążaniu własną drogą mogę dziś spełniać swoje marzenie o aktorstwie – przekazywać emocje tysiącom widzów, rozśmieszać ich lub wzruszać do łez – mówi Agnieszka Dygant.

Agnieszka Dygant ambasadorką Avon
Fot. materiały prasowe

Zapach Her Story to połączenie aromatów różowego pieprzu, kwiatu irysa i paczuli, zamknięte w pięknym, minimalistycznym flakonie. Zapach trafi do sprzedaży razem z katalogiem nr 3/2020, a kampania z udziałem gwiazdy ruszy 6 lutego! Już nie możemy się doczekać!

Agnieszka Dygant ambasadorką Avon; zapach True Story
Fot. materiały prasowe

Agnieszka Dygant ambasadorką Avon
Fot. materiały prasowe

Kim jest Agnieszka Dygant?

Agnieszka Dygant jest jedną z najbardziej znanych polskich aktorek. 46-latka ma swoim dwie Telekamery, które są wyrazem uznania widzów i dowodem niezwykłej popularności. Znana przede wszystkim z seriali takich jak Na dobre i na złe, Niania i Prawo Agaty oraz filmów Farba, Listy do M, Botoks czy Kobiety Mafii. Jej życiowym partnerem jest scenarzysta Patrick Yoka. Mają 10-letniego syna Xawerego. 

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.