METAMORFOZY GWIAZD

Agnieszka Chylińska zmieniła fryzurę! Piosenkarka zaskoczyła nowym kolorem włosów…

Zobacz, jak teraz wygląda!

Aleksandra Charzewska 2 stycznia 2019 12:30
Agnieszka Chylińska
Fot. Damian KLAMKA/East News

Musimy przyznać, że Agnieszka Chylińska to prawdziwa królowa metamorfoz i jak nikt inny, potrafi zaskakiwać. W 2018 jej słynny irokez przybierał różne niestandardowe barwy – bywał niebieski, turkusowy,  a nawet cukierkowo różowy. Teraz piosenkarka zdecydowała się na kolejną, jednak znacznie mniej drastyczną zmianę. Na jaki kolor się zdecydowała?

Agnieszka Chylińska zmieniła kolor włosów

Podczas Sylwestrowego koncertu gwiazda zaskoczyła wszystkich… czarnymi włosami! Ta metamorfoza wszystkich wprawiła w osłupienie. Tego koloru na głowie piosenkarki dawno nie widzieliśmy! Wygląda na to, że Chylińska chwilowo skończyła z szalonymi eksperymentami i zatęskniła za fryzurą sprzed lat. Co na to fani? Są zachwyceni! Pod zdjęciami udostępnianymi na Instagramie przez fanpage Agnieszki, internauci nie skąpili gwieździe komplementów.

„W końcu w kolorze w jakim wygląda szykownie, seksownie, ekstrawagancko, drapieżnie i z klasą. 😍”, „Piękna jak zawsze 👌🏼♥️”, „Czarne włosy są najlepsze ❤️” – komentowali fani piosenkarki na Instagramie.

Agnieszka świetnie wyglądała w różowych i niebieskich włosach, jednak musimy przyznać, że powrót do dawnego koloru zdecydowanie jej służy. Czerń podkreśla jej mocny wizerunek i przywodzi na myśl dawną Agę z O.N.A. A co wy sądzicie o tej metamorfozie?  

Stylizacje gwiazd, Sylwester 2018/2019: Agnieszka Chylińska
Fot. Jan Bielecki/East News

A były już takie kolory…

Agnieszka Chylińska metamorfozy i fryzury
Fot. East News

Agnieszka Chylińska metamorfozy i fryzury
Fot. East News

Wideo

Czy to już koniec matowych pomadek

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!