Agnieszka Chylińska
Fot. Damian KLAMKA/East News
METAMORFOZY GWIAZD

Agnieszka Chylińska zmieniła fryzurę! Piosenkarka zaskoczyła nowym kolorem włosów…

Zobacz, jak teraz wygląda!

Aleksandra Charzewska 2 stycznia 2019 12:30
Agnieszka Chylińska
Fot. Damian KLAMKA/East News

Musimy przyznać, że Agnieszka Chylińska to prawdziwa królowa metamorfoz i jak nikt inny, potrafi zaskakiwać. W 2018 jej słynny irokez przybierał różne niestandardowe barwy – bywał niebieski, turkusowy,  a nawet cukierkowo różowy. Teraz piosenkarka zdecydowała się na kolejną, jednak znacznie mniej drastyczną zmianę. Na jaki kolor się zdecydowała?

Agnieszka Chylińska zmieniła kolor włosów

Podczas Sylwestrowego koncertu gwiazda zaskoczyła wszystkich… czarnymi włosami! Ta metamorfoza wszystkich wprawiła w osłupienie. Tego koloru na głowie piosenkarki dawno nie widzieliśmy! Wygląda na to, że Chylińska chwilowo skończyła z szalonymi eksperymentami i zatęskniła za fryzurą sprzed lat. Co na to fani? Są zachwyceni! Pod zdjęciami udostępnianymi na Instagramie przez fanpage Agnieszki, internauci nie skąpili gwieździe komplementów.

„W końcu w kolorze w jakim wygląda szykownie, seksownie, ekstrawagancko, drapieżnie i z klasą. 😍”, „Piękna jak zawsze 👌🏼♥️”, „Czarne włosy są najlepsze ❤️” – komentowali fani piosenkarki na Instagramie.

Agnieszka świetnie wyglądała w różowych i niebieskich włosach, jednak musimy przyznać, że powrót do dawnego koloru zdecydowanie jej służy. Czerń podkreśla jej mocny wizerunek i przywodzi na myśl dawną Agę z O.N.A. A co wy sądzicie o tej metamorfozie?  

Stylizacje gwiazd, Sylwester 2018/2019: Agnieszka Chylińska
Fot. Jan Bielecki/East News

A były już takie kolory…

Agnieszka Chylińska metamorfozy i fryzury
Fot. East News

Agnieszka Chylińska metamorfozy i fryzury
Fot. East News

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA WERNER I MICHAŁ KOŁODZIEJCZYK Dziennikarka TVN i dyrektor redakcji Canal+ Sport. Dziennikarskie DNA połączyli, pisząc razem książkę. A wcześniej... zakochali się w sobie. WOJOWNICZKI Marsz na Wersal, „długi piątek” w Islandii, protesty w wyniku zaostrzenia prawa aborcyjnego w Polsce… Kobiety od zawsze musiały walczyć o swoje prawa. EWA WACHOWICZ – zaskakujący bilans 50-latki. PIOTR MACHALICA o dorastaniu, życiowych rebeliach, miłości i wolności. W cyklu EXTRA Słynny fotograf – Steve McCurry uchwycił w obiektywie niezwykłe relacje między zwierzętami a ludźmi.