Agnieszka Chylińska
Fot. vipphoto/eastnews
Metamorfozy gwiazd

Agnieszka Chylińska pokazała zdjęcie z przeszłości! Mało kto już ją taką pamięta!

Wokalistka zmieniła się nie do poznania!

Aleksandra Frankowska 20 kwietnia 2021 11:27
Agnieszka Chylińska
Fot. vipphoto/eastnews

Agnieszka Chylińska to jedna z najbardziej barwnych postaci polskiej sceny muzycznej. Gwiazda, która zaczynała swoją karierę w zespole O.N.A działa teraz solo, jednak jej kawałki z przeszłości wciąż nie schodzą z list przebojów. Teksty do utworów Kiedy powiem sobie dość czy Niekochana zna cała Polska. Chylińska przez całą swoją karierę przeszła wiele metamorfoz. Była zarówno brunetką, jak i blondynką, jednak początki jej istnienia to dość niegrzeczny, rockowy wizerunek. Z takich czasów niewiele osób ją już pamięta, jednak gwiazda postanowiła o sobie przypomnieć i swoich social mediach opublikowała zdjęcie z przeszłości! Co za metamorfoza!

Czytaj też: Agnieszka Chylińska zamieściła w sieci poruszające zdjęcie. Zabrała głos w ważnej sprawie

Agnieszka Chylińska pokazała zdjęcie z przeszłości

Agnieszka Chylińska znana jest z zamiłowania do zmiany wizerunku. Nie straszne są jej wymyślne fryzury – miała już nawet niebieskie włosy. Najbardziej charakterystyczna jednak dla stylu muzyki jaki reprezentuje był jej wizerunek w czarnych, długich włosach.

Wokalistka wróciła wspomnieniami do tych chwil i na swoim Instagramie opublikowała dość mroczne, gotyckie zdjęcie.

Zobacz również: Jak mieszka Agnieszka Chylińska? Jej wnętrza zaskakują!

Uwagę zwracają też jej cienkie brwi – absolutny hit tamtych czasów. Obecnie mama trójki dzieci jest blondynką i nosi krótkie włosy. Kto wie, może jeszcze kiedyś wróci do długich w czarnym kolorze? Według nas wygląda w nich świetnie! 

Agnieszka Chylińska, VIVA! grudzień 2001
Fot. Krzysztof Opaliński
 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.