Agnieszka Chylińska
Fot. Instagram
Metamorfozy gwiazd

Agnieszka Chylińska wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy w nowej fryzurze!

Wygląda naprawdę zaskakująco!

Redakcja VIVA! 12 stycznia 2020 18:31
Agnieszka Chylińska
Fot. Instagram

Agnieszka Chylińska to bardzo wrażliwa artystka i kobieta, która od lat zaskakuje swoich fanów ciekawymi projektami muzycznymi, różnorodnym wizerunkiem scenicznym i niezastąpionym temperamentem. To osobowość sceniczna, ale również oddana matka i kobieta, która pokazuje jak dojrzewać życiowo i cały czas być sobą na scenie. Ostatnio artystka udzieliła wywiadu dziennikarzowi Marcinowi Prokopowi, podczas którego nie potrafiła ukryć targających nią emocji. Do tego stopnia, że jurorka „Mam talent” rozpłakała się w trakcie wywiadu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bądźmy dzisiaj RAZEM ❤️

Post udostępniony przez Agnieszka Chylińska (@agnieszka.chylinska)

Dzisiaj 12 stycznia podczas 28 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy, zaskoczyła wszystkich swoim nowym lookiem! Wspierając akcję społeczną WOŚP, wyglądała naprawdę świetnie! Zniknęły jej krótkie blond włosy, a zamiast nich pojawiły się jasne dredy, które świetnie połączyła z czarną czapką. Trzeba przyznać, że ta stylizacja bardzo przypadła do gustu jej fanom i idealnie wkomponowała się w klimat imprezy. Co sądzicie na temat nowej fryzury Agnieszki Chylińskiej?

Agnieszka super wyglądasz

Ale piękna ❤️❤️

Agnieszka Chylińska, WOŚP 2020
Fot. East News

Agnieszka Chylińska, WOŚP 2020
Fot. East News

Agnieszka Chylińska, WOŚP 2020
Fot. East News

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.