Agata Rubik i Piotr Rubik, VIVA! 9/2009, Piotr Rubik, VIVA! maj 2009
Fot. Mateusz Stankiewicz / AF Photo
O tym się mówi

Agata Rubik pokazała na zdjęciu swój zaokrąglony brzuszek!

Ta fotografia zaskoczyła fanów!

Redakcja VIVA! 28 grudnia 2020 14:31
Agata Rubik i Piotr Rubik, VIVA! 9/2009, Piotr Rubik, VIVA! maj 2009
Fot. Mateusz Stankiewicz / AF Photo

Agata Rubik, żona Piotra Rubika, od wielu lat razem ze swoim mężem i dziećmi święta Bożego Narodzenia spędza w ciepłych krajach. To już taka tradycja, która daje im dużo szczęścia i spokoju. W tym roku ze względu na pandemię para postanowiła jednak, wybrać inną opcję i zmieniła swoje plany. Rodzina Rubików spędziła ten czas bardzo tradycyjnie w zaciszu swojego domu. Z tego właśnie powodu, święta przybrały zdecydowanie bardziej tradycyjną formę, nie zabrakło pysznych regionalnych potraw, które w tym czasie królują w polskich domach. Żona kompozytora nie miała zamiaru stosować żadnej diety i pozwoliła sobie posmakować sobie wszystkiego, na co miała ochotę.

Dlaczego Agata Rubik ma zaokrąglony brzuszek?

Zdjęcie, które Agata Rubik opublikowała na swoim profilu na Instagramie, wywołało lawinę komentarzy. Większość fanów zastanawiała się, czy Agata Rubik jest w kolejnej ciąży, czy ich rodzina się powiększy? Żona kompozytora, nie potwierdziła jeszcze tej jakże pozytywnej nowiny, raczej jej komentarz świadczy o tym, że to jedynie efekt świątecznej rozpusty. Zasugerowała, że nie ma czego gratulować, że to jedynie najedzony brzuszek.

Brzuszek pełny, nie żałuję żadnej potrawy! #niemaczegogratulować człowiek najedzony = człowiek szczęśliwy.

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?