Agata Rubik i Piotr Rubik, VIVA! 9/2009, Piotr Rubik, VIVA! maj 2009
Fot. Mateusz Stankiewicz / AF Photo
O tym się mówi

Agata Rubik pokazała na zdjęciu swój zaokrąglony brzuszek!

Ta fotografia zaskoczyła fanów!

Redakcja VIVA! 28 grudnia 2020 14:31
Agata Rubik i Piotr Rubik, VIVA! 9/2009, Piotr Rubik, VIVA! maj 2009
Fot. Mateusz Stankiewicz / AF Photo

Agata Rubik, żona Piotra Rubika, od wielu lat razem ze swoim mężem i dziećmi święta Bożego Narodzenia spędza w ciepłych krajach. To już taka tradycja, która daje im dużo szczęścia i spokoju. W tym roku ze względu na pandemię para postanowiła jednak, wybrać inną opcję i zmieniła swoje plany. Rodzina Rubików spędziła ten czas bardzo tradycyjnie w zaciszu swojego domu. Z tego właśnie powodu, święta przybrały zdecydowanie bardziej tradycyjną formę, nie zabrakło pysznych regionalnych potraw, które w tym czasie królują w polskich domach. Żona kompozytora nie miała zamiaru stosować żadnej diety i pozwoliła sobie posmakować sobie wszystkiego, na co miała ochotę.

Dlaczego Agata Rubik ma zaokrąglony brzuszek?

Zdjęcie, które Agata Rubik opublikowała na swoim profilu na Instagramie, wywołało lawinę komentarzy. Większość fanów zastanawiała się, czy Agata Rubik jest w kolejnej ciąży, czy ich rodzina się powiększy? Żona kompozytora, nie potwierdziła jeszcze tej jakże pozytywnej nowiny, raczej jej komentarz świadczy o tym, że to jedynie efekt świątecznej rozpusty. Zasugerowała, że nie ma czego gratulować, że to jedynie najedzony brzuszek.

Brzuszek pełny, nie żałuję żadnej potrawy! #niemaczegogratulować człowiek najedzony = człowiek szczęśliwy.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.