Agata Rubik i Piotr Rubik, VIVA! 9/2009, Piotr Rubik, VIVA! maj 2009
Fot. Mateusz Stankiewicz / AF Photo
O tym się mówi

Agata Rubik planuje powiększyć sobie usta? 

Wiemy, jak wyglądałaby po takim zabiegu!

Marta Cieplak 12 marca 2021 13:30
Agata Rubik i Piotr Rubik, VIVA! 9/2009, Piotr Rubik, VIVA! maj 2009
Fot. Mateusz Stankiewicz / AF Photo

Agata Rubik niedawno wróciła z wyczekanej, romantycznej podróży z mężem tylko we dwoje, na którą zbierali w nietypowy sposób, odkładając do słoika po 5 zł! Teraz żona Piotr Rubika znów jest w Polsce i zajmuje się wszystkimi codziennymi obowiązkami, a przede wszystkim opieką nad dwoma córeczkami. Momentami potrzebuje chwili wytchnienia i spędza te momenty w dość zabawny sposób. Na ostatnim zdjęciu na Instagramie pokazała na przykład, jak wyglądałaby z powiększonymi ustami! „Czy byłby ze mnie uroczy glonojad?🙈” spytała ironicznie.

Agata Rubik chce powiększyć usta?

Agata Rubik słynie z bardzo naturalnej, dziewczęcej urody. Na jej twarzy mimo upływu lat nie widać żadnych oznak starzenia. To zapewne zasługa i doskonałych genów i odpowiedniej pielęgnacji. „Zdrowa, zadbana skóra twarzy to mój priorytet i wizytówka, zwłaszcza, że na co dzień kompletnie nie używam make-upu. Podstawą jest oczywiście dobra, zbilansowana dieta i odpowiednio dobrana codzienna pielęgnacja”. Nie wygląda też na to, by korzystała z zabiegów medycyny estetycznej. Choć czasem pewnie się nad tym zastanawia. Zresztą kto tego nie robi?

Ostatnio postanowiła sprawdzić, jak wyglądałaby z powiększonymi ustami. I pokazała zaskakujący efekt na swoim Instagramie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Agata Rubik (@agata_rubik)

Oczywiście ten post był żartem, ale fani byli bardzo podzieleni. Część z nich zaatakowała gwiazdę pisząc, że ewidentnie się nudzi i nie ma co robić. Inni zawzięcie bronili tego, że nie każdy zabieg powiększający usta spowoduje efekt wspomnianego przez Agatę „glonojada”. Ona podeszła do tego zupełnie na spokojnie i dowcipnie odpisała, że „nuda rzecz ludzka”.

Zobacz także: Justyna Żyła powiększyła usta. Na Instagramie umieściła zdjęcie wykonane po zabiegu.

Jednak większość osób podeszła do tego posta z właściwym dystansem, a także prosi Agatę, by nie zmieniała nic w swoim wyglądzie:

Pani Glonojadowa Rubikowa 😂 😂 

I w taki oto sposób zostałabyś Agatko klonem numer 23648 😂

Absolutnie nie 😮 Jesteś piękna na zewnątrz i w środku, a te glono-coś naruszyłyby te piękno i unikatowość.

Bez lepiej ❤️😍

My też wolimy byłą miss w wersji naturalnej i mamy nadzieję, że nigdy nie zdecyduje się na tak drastyczny krok!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Agata Rubik (@agata_rubik)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Agata Rubik (@agata_rubik)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…