Agata Młynarska, VIVA! nr 11, maj 2019
Fot. Krzysztof Opaliński
O tym się mówi!

Agata Młynarska po raz kolejny zmieniła fryzurę! To hit na wiosnę 2021!

Pobyt w Hiszpanii sprzyja metamorfozom!

Aleksandra Frankowska 19 marca 2021 16:27
Agata Młynarska, VIVA! nr 11, maj 2019
Fot. Krzysztof Opaliński

Agata Młynarska podczas swojego pobytu w Hiszpanii coraz bardziej zaskakuje swoich fanów. Dziennikarka niedawno zaprezentowała wszystkim nowe uczesanie. Burza blond loków zrobiła spore wrażenie na jej obserwatorach. Tym razem postanowiła na kolejną metamorfozę. Tym razem ścięła swojego charakterystycznego do ramion boba o co najmniej 5 cm. Jak wygląda Agata Młynarska?

Agata Młynarska przeprowadziła się do Hiszpanii

W listopadzie 2020 roku Agata Młynarska wraz z mężem wyjechała na urlop do Hiszpanii, gdzie para kupiła dom. Pobyt tak im się spodobał, że postanowili zostać tam na dłużej.

Zobacz też: Agata Młynarska szczerze o życiu z chorobą: „Brak sił odbiera mi wszelką perspektywę”

Młynarska chętnie pokazuje wnętrza swojego mieszkania, a także zdjęcia z psem, którego adoptowała z tamtejszego schroniska. Niedawno pokazała również urywki z wizyty u fryzjera, który zafundował jej burzę loków!

Agata Młynarska premiera
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS

Agata Młynarska przeszła kolejną metamorfozę – obcięła włosy

Dziennikarka nabrała wiatru w żagle, kiedy przeprowadziła się na południe. Zasze stylowa i modnie uczesana Młynarska, tym razem postanowiła odejść od standardów. Fani, którzy byli bardzo przyzwyczajeni do jej długości włosów do ramion, doznali szoku! Gwiazda obcięła bowiem włosy o dobre 5 cm i wygląda fenomenalnie! Modne uczesanie dodało jej dziewczęcości.

Agata Młynarska postawiła na modnego, krótkiego boba

Do tej pory dziennikarka nosiła tak zwanego soft boba. Tym razem mocno pocięła włosy i zaprezentowała się fanom w długości do ucha. Świetnie jej pasuje i widać, że doskonale czuje się w tej długości. Jej Hiszpański fryzjer na zdjęciu również wydaje się być zadowolony ze swojej pracy.

Zobacz też: Agata Młynarska zaszalała u fryzjera! Co za metamorfoza!

A Wam jak podoba się jej nowa fryzura? 

Agata Młynarska w różu
Fot. Adam Jankowski/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…