Agata Kulesza
Fot. eastnews
Metamorfozy gwiazd

Agata Kulesza zaskoczyła nową fryzurą! Pokazała się w burzy loków!

Wygląda 10 lat młodziej!

Redakcja VIVA! 14 marca 2020 18:31
Agata Kulesza
Fot. eastnews

Agata Kulesza jest jedną z najlepszych aktorek w Polsce. Skupia się wyłącznie na aktorstwie – żyje raczej z dala od salonów i ścianek. Urodziła się w Szczecinie w 1971 roku, a W 1994 ukończyła z wyróżnieniem Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie. Agata Kulesza nie tylko uwodzi niezwykłą osobowością na scenie i przed kamerą, ale przede wszystkim mimo odnoszonych sukcesów jest skromna, ambitna i bardzo lubiana w środowisku. Nic zatem dziwnego, że jest trzykrotna laureatką Orła za pierwszoplanowe role w filmach Róża i Ida oraz za drugoplanową w filmie Jestem mordercą. Do te pory aktorka słynęła z minimalistycznego, eleganckiego stylu oraz ciemnych prostych włosów. Gwiazda wielokrotnie przyznawała również, że nie podaje się zabiegom medycyny estetycznej. Agata Kulesza słynie na naturalnego looku i niezmiennego stylu.

Agata Kulesza zmieniła fryzurę w 2020? Burza loków, nie ma już prostych włosów!

Na profilu gwiazdy, na Instagramie pojawiło się niezwykłe zdjęcia, na którym aktorka ma afro! Wygląda pięknie, nowocześnie o 10 lat młodziej. Czy to peruka? Czy gwiazda przygotowuje się do nowej roli? A Wy co myślicie o nowym looku Agaty Kuleszy? 

Fajnie Pani w tych włosach!

Oo coś nowego, ale też pasuje!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Lubicie make-up? 💄💋 #aktorka #agatakulesza #makeup #redlips

Post udostępniony przez Agata Kulesza-Figurska (@kulesza_official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rozwiany włos... #agatakulesza #aktorka #hot

Post udostępniony przez Agata Kulesza-Figurska (@kulesza_official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Leżing plażing smażing 😃 #agatakulesza #aktorka #leżing #plażing #smażing

Post udostępniony przez Agata Kulesza-Figurska (@kulesza_official)

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.