agata-buzek
Fot. Sesja VIVA!
metamorfozy gwiazd

Agata Buzek przeszła spektakularną metamorfozę!

W nowej fryzurze wygląda doskonale…

Redakcja VIVA! 21 czerwca 2021 18:30
agata-buzek
Fot. Sesja VIVA!

Agata Buzek to jedna z najbardziej utalentowanych polskich aktorek. I choć gwiazda od zawsze chroni swoje życie prywatne i nie udziela się zbyt aktywnie w mediach społecznościowych, to jednak od czasu do czasu mamy okazję przyjrzeć się jej metamorfozom - do poszczególnych ról gwiazda potrafi zmieniać się jak kameleon! Tym razem zadziwiła genialnym nowym uczesaniem!

Zobacz także: Agata Buzek zdobyła się na osobiste wyznanie: „Kilka lat temu miałam myśli samobójcze...”

Agata Buzek w krótkich włosach!

Buzek ma na swoim koncie nagrodę dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej na Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni oraz Nagrodą Publiczności im. Zbyszka Cybulskiego za główną rolę w filmie Rewers. W 2018 roku zagrała w zagranicznym filmie High Life. Na ekranie pojawiła się u m.in. u boku Roberta Pattisona i Juliette Binoche. Niedawno zagrała w głośnym filmie Erotica 2020. Buzek gra także w teatrze. Oczywiście w pandemii funkcjonowanie teatrów było utrudnione, ale teraz wracają one do tradycyjnej działalności.

Aktorka Maja Ostaszewska opublikowała na swoim profil na Instagramie zdjęcie, na którym możemy podziwiać zarówno ją, jak i Agatę Buzek w ciekawych stylizacjach do nowej sztuki „Odyseja. Historia dla Hollywoodu”, która grana jest w warszawskim Nowym Teatrze. To właśnie fryzura Buzek wzbudziła sensację - gwiazda wygląda doskonale w krótkich rudych włosach!

 

„Odyseja. Historia dla Hollywoodu” trwa… Następne spektakle 24, 25, 26, 27.06 Dobrze być znowu w teatrze!!! Z Widzami… Z @agata.buzek_official łączy nas nie tylko teatr

Jak podoba Wam się fryzura Agaty?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?