agata-buzek
Fot. Sesja VIVA!
Metamorfozy gwiazd

Agata Buzek już tak nie wygląda! Zaskoczyła niesamowitą metamorfozą!

Zobaczcie jak się zmieniła!

Redakcja VIVA! 26 listopada 2020 20:31
agata-buzek
Fot. Sesja VIVA!

Dziś premiera pierwszego, polskiego filmu fabularnego nakręconego specjalnie dla platformy Netflix –Erotica 2022. W roli głównej Agata Buzek, która w trakcie opowiadanej historii przechodzi przemianę i to zarówno psychiczną jak i fizyczną. I choć produkcję promują zdjęcia aktorki w długich, blond włosach, to jednak okazuje się, że pod koniec wygląd zupełnie inaczej. Jak? Rąbka tajemnicy uchyliła sama Agata Buzek publikując na swoim Instagramie zdjęcie z planu w króciutkich włosach!

Agata Buzek obcięła włosy?

Na fotografii widzimy aktorkę nie tylko w zupełnie innym, króciutkim cięciu pixi, ale także w nowym odcieniu! Jej włosy są nie są już blond, ale mają delikatnie rudawy odcień.

„Erotica 2022”, za kulisami. Zimno bylo❄️ale cudownie🔥, napisała pod postem.

Podejrzewamy, że jest to tylko peruka, ale musimy przyznać, że w tej długości jest jej naprawdę do twarzy!  Tego zdania są także fani, który piszą w komentarzach:

W krótkich włosach, ekstra 👌😁

Zjawiskowa!

Fantastycznie!!

Pięknie Pani w krótkich włosach wygląda 

Myślicie, że Agata Buzek skusi się na taką zmianę na stałe? My jesteśmy za!

Co wiemy o antologii Erotica 2020?

Erotica 2022 to antologia filmowa stworzona przez pięć wyjątkowych polskich reżyserek: Olgę Chajdas (1983, Nina), Annę Jadowską (Dzikie róże), Katarzynę Adamik (1983Pokot) Jagodę Szelc (Wieża. Jasny dzień) oraz Annę Kazejak (Obietnica), które przeniosły na ekran historie napisane przez pięć uznanych polskich pisarek (odpowiednio): Gaję Grzegorzewską, Grażynę Plebanek, Joannę Bator, Ilonę Witkowskę i laureatkę Nagrody Nobla Olgę Tokarczuk. O czym będzie film Erotica? „W świecie, w którym kobiety są produktami, macierzyństwo obowiązkiem, a seksualność tłamszona, pięć bohaterek stawia czoła rzeczywistości pełnej absurdów, niezdrowych relacji, braku prawdziwych emocji i samotności. Obraz przedstawiony w filmie jest sztuczny, lecz bardzo wiarygodny i przypominający czasy, w których obecnie żyjemy”, czytamy w oficjalnej informacji prasowej. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kasia Adamik (@kasiadamik)

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.