agata-buzek
Fot. Sesja VIVA!
Metamorfozy gwiazd

Agata Buzek już tak nie wygląda! Zaskoczyła niesamowitą metamorfozą!

Zobaczcie jak się zmieniła!

Redakcja VIVA! 26 listopada 2020 20:31
agata-buzek
Fot. Sesja VIVA!

Dziś premiera pierwszego, polskiego filmu fabularnego nakręconego specjalnie dla platformy Netflix –Erotica 2022. W roli głównej Agata Buzek, która w trakcie opowiadanej historii przechodzi przemianę i to zarówno psychiczną jak i fizyczną. I choć produkcję promują zdjęcia aktorki w długich, blond włosach, to jednak okazuje się, że pod koniec wygląd zupełnie inaczej. Jak? Rąbka tajemnicy uchyliła sama Agata Buzek publikując na swoim Instagramie zdjęcie z planu w króciutkich włosach!

Agata Buzek obcięła włosy?

Na fotografii widzimy aktorkę nie tylko w zupełnie innym, króciutkim cięciu pixi, ale także w nowym odcieniu! Jej włosy są nie są już blond, ale mają delikatnie rudawy odcień.

„Erotica 2022”, za kulisami. Zimno bylo❄️ale cudownie🔥, napisała pod postem.

Podejrzewamy, że jest to tylko peruka, ale musimy przyznać, że w tej długości jest jej naprawdę do twarzy!  Tego zdania są także fani, który piszą w komentarzach:

W krótkich włosach, ekstra 👌😁

Zjawiskowa!

Fantastycznie!!

Pięknie Pani w krótkich włosach wygląda 

Myślicie, że Agata Buzek skusi się na taką zmianę na stałe? My jesteśmy za!

Co wiemy o antologii Erotica 2020?

Erotica 2022 to antologia filmowa stworzona przez pięć wyjątkowych polskich reżyserek: Olgę Chajdas (1983, Nina), Annę Jadowską (Dzikie róże), Katarzynę Adamik (1983Pokot) Jagodę Szelc (Wieża. Jasny dzień) oraz Annę Kazejak (Obietnica), które przeniosły na ekran historie napisane przez pięć uznanych polskich pisarek (odpowiednio): Gaję Grzegorzewską, Grażynę Plebanek, Joannę Bator, Ilonę Witkowskę i laureatkę Nagrody Nobla Olgę Tokarczuk. O czym będzie film Erotica? „W świecie, w którym kobiety są produktami, macierzyństwo obowiązkiem, a seksualność tłamszona, pięć bohaterek stawia czoła rzeczywistości pełnej absurdów, niezdrowych relacji, braku prawdziwych emocji i samotności. Obraz przedstawiony w filmie jest sztuczny, lecz bardzo wiarygodny i przypominający czasy, w których obecnie żyjemy”, czytamy w oficjalnej informacji prasowej. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kasia Adamik (@kasiadamik)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?