Adriana Kalska nie jest już brunetką
Fot. Kurnikowski/AKPA
Metamorfozy gwiazd

Adriana Kalska już tak nie wygląda! Została blondynką!

Mikołaj Roznerski nie jest zachwycony tą zmianą!

Marta Cieplak 15 kwietnia 2021 11:30
Adriana Kalska nie jest już brunetką
Fot. Kurnikowski/AKPA

Adriana Kalska to aktorka znana przede wszystkim z roli Izabeli Chodakowskiej w serialu M jak miłość, gdzie gra partnerkę Mikołaja Roznerskiego. W 2018 roku okazało się, że aktorska para jest parą także w życiu prywatnym! Od dłuższego czasu pojawiają się także spekulacje na temat ich ślubu, ale choć Mikołaj Roznerski nazywa ukochaną żoną, to podobno do ceremonii jeszcze nie doszło, prawdopodobnie ze względu na pandemię koronawirusa. 

Mikołaj Roznerski opowiedział o związku z Adrianą Kalską

Adriana od początku kariery jest wierna swojemu wizerunkowi – ma długie, lekko falujące brązowe włosy, które idealnie podkreślają nie tyko jej karnację, ale i kolor oczu. Dlatego też najnowsze zdjęcia gwiazdy na Instagramie sprawiło, że fanom przyspieszyło tętno!  Jest na nim bowiem platynową blondynką? Czy to zmiana na stałe?

Adriana Kalska w blond włosach

Metamorfoza Adriany Kalskiej w blondynkę jest wręcz szokująca! Szczerze przyznajemy, że w pierwszej chwili jej nie rozpoznaliśmy w nowym wydaniu. Tyko zobaczcie:

Zaskoczony i zasmucony tą zmianą był nawet Mikołaj Roznerski, który ewidentnie woli ukochaną w naturalnym odcieniu:

Ale jak ? Gdzie moja brunetka ?...❤️, napisał w komentarzu

Fani też nie kryją rozczarowania:

W ciemniejszych włosach lepiej...

Piękna kobieta. Ale w ciemnych lepiej 😍

W ciemnych lepiej albo inny odcień blondu bo ten niestety postarza

Jedyną zachwyconą osobą jest Kasia Cichopek, czyli koleżanka z planu M jak Miłość, która skomentowała zdjęcie pisząc: „Ślicznie”!

Na szczęście jest duża szansa, że to jedynie peruka na potrzeby nowej roli. Świadczyć mogą o tym hashtagi, których użyła aktorka do oznaczenia postu: #nowaja #tvn7. Bo my też wolimy Adrianę w ciemnych włosach! A Wy?

 
 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…