Wypowiedź eksperta
Fot. EAST NEWS
O TYM SIĘ MÓWI

Adele chudnie w oczach, jej twarz jest już nie do poznania!

Czy fani piosenkarki mają powody do niepokoju?

Redakcja VIVA! 14 lutego 2020 14:30
Wypowiedź eksperta
Fot. EAST NEWS

Ostatnio w mediach zrobiło się bardzo głośno o wyglądzie Adele. Piosenkarka drastycznie schudła i ma się wrażenie, jakby jej rysy były zupełnie inne. Temat postanowili poruszyć również eksperci. Czy jej obecny wygląd jest powodem do niepokoju? Koniecznie czytajcie dalej!

Dyrektor Hampstead Aesthetics Clinic znany jako dr Chike, to ekspert w swojej dziecinie, który postanowił wytłumaczyć w jaki sposób wygląda proces utraty tłuszczu. Obecny wygląd Adele przyciągają bardziej widoczne oczy oraz zmieniła się jej mimika w okolicach nosa. Zmiany w tym obszarze sprawiają, że kości są bardziej widoczne, a twarz wydaje się kanciasta.

Adele – czy ma problemy z odżywianiem?

Jak przyznał lekarz: „Większość ludzi zakłada, że utrata wagi sprawia, że będziesz piękniejsza, ale często zdarza się tak, że skóra jest luźniejsza i wygląda starzej. Adele straciła okrągłość policzków i linii żuchwy, co sprawia, że jej rysy są bardziej ostre i kanciaste – to charakterystyczne oznaki utraty objętości twarzy i tłuszczu. Ponadto jej kurze łapki stały się bardziej wyraźne, a fałdy nosowo–wargowe głębsze”. Mimo, że jej obecny wygląd nieco się różni, według dr Chike’a utrata masy ciała jest jak najbardziej korzystna dla zdrowia i na początku może się wydawać, że odchudzająca się osoba wygląda zupełnie inaczej. „Tekstura jej skóry powinna się odbić, a gdy jej dieta się ustabilizuje twarz może wyglądać na młodszą. Po odchudzaniu nastąpi okres odbudowy i dzięki zdrowej diecie i pielęgnacji jej skóra będzie wyglądać świetnie”.  

Koniecznie zobaczcie aktualne zdjęcia Adele!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Adele (@adele)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Adele (@adele)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.