Wypowiedź eksperta
Fot. EAST NEWS
O TYM SIĘ MÓWI

Adele chudnie w oczach, jej twarz jest już nie do poznania!

Czy fani piosenkarki mają powody do niepokoju?

Redakcja VIVA! 14 lutego 2020 14:30
Wypowiedź eksperta
Fot. EAST NEWS

Ostatnio w mediach zrobiło się bardzo głośno o wyglądzie Adele. Piosenkarka drastycznie schudła i ma się wrażenie, jakby jej rysy były zupełnie inne. Temat postanowili poruszyć również eksperci. Czy jej obecny wygląd jest powodem do niepokoju? Koniecznie czytajcie dalej!

Dyrektor Hampstead Aesthetics Clinic znany jako dr Chike, to ekspert w swojej dziecinie, który postanowił wytłumaczyć w jaki sposób wygląda proces utraty tłuszczu. Obecny wygląd Adele przyciągają bardziej widoczne oczy oraz zmieniła się jej mimika w okolicach nosa. Zmiany w tym obszarze sprawiają, że kości są bardziej widoczne, a twarz wydaje się kanciasta.

Adele – czy ma problemy z odżywianiem?

Jak przyznał lekarz: „Większość ludzi zakłada, że utrata wagi sprawia, że będziesz piękniejsza, ale często zdarza się tak, że skóra jest luźniejsza i wygląda starzej. Adele straciła okrągłość policzków i linii żuchwy, co sprawia, że jej rysy są bardziej ostre i kanciaste – to charakterystyczne oznaki utraty objętości twarzy i tłuszczu. Ponadto jej kurze łapki stały się bardziej wyraźne, a fałdy nosowo–wargowe głębsze”. Mimo, że jej obecny wygląd nieco się różni, według dr Chike’a utrata masy ciała jest jak najbardziej korzystna dla zdrowia i na początku może się wydawać, że odchudzająca się osoba wygląda zupełnie inaczej. „Tekstura jej skóry powinna się odbić, a gdy jej dieta się ustabilizuje twarz może wyglądać na młodszą. Po odchudzaniu nastąpi okres odbudowy i dzięki zdrowej diecie i pielęgnacji jej skóra będzie wyglądać świetnie”.  

Koniecznie zobaczcie aktualne zdjęcia Adele!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Adele (@adele)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Adele (@adele)

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.