Zobacz jak teraz wygląda
Fot. Getty Images
METAMORFOZY GWIAZD

Adele przeszła ogromną metamorfozę. Gwiazda chudnie w oczach...

Piosenkarka nie przypomina już siebie sprzed kilku miesięcy

Redakcja VIVA! 13 lutego 2020 12:29
Zobacz jak teraz wygląda
Fot. Getty Images

Brytyjska piosenkarka Adele to jedna z bardziej uzdolnionych artystek. Na swoim Instagramie zebrała już ogromną rzeszę obserwatorów – ponad 33 miliony, a jej piosenki stają się największymi hitami. W ostatnim czasie o gwieździe zrobiło się dość głośno z powodu jej metamorfozy. Jak już pisaliśmy, Adele postanowiła popracować nad swoja sylwetką i znacznie zmieniła swoje nawyki żywieniowe. Jednak dążenie do perfekcyjnej figury stało się prawdopodobnie jej obsesją, obecnie gwiazda jest tak chuda, że nie przypomina już siebie sprzed kilku miesięcy. Zobaczcie zdjęcia!

Adele schudła 44 kilogramy – metamorfoza gwiazdy

Pierwsze efekty przejścia na zdrowy tryb życia Adele mogliśmy zobaczyć na fotografii z zespołem Spice Girls z czerwca 2019 roku. Fani artystki byli zachwyceni jej wyglądem. Jak niektórzy podsumowali była to metamorfoza roku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Spice Girls (@spicegirls)

Na najnowszych zdjęciach Adele jest znacznie chudsza i nie przypomina już siebie. Jak zdradziła jej trenerka personalna – Camila Goodis w brytyjskiej telewizji śniadaniowej „Lorraine”, od urodzenia dziecka w 2012 Adele zrzuciła aż 44,5 kilograma, jednak na początku zmiany nie były aż tak drastyczne. Całą sprawę postanowiła również podsumować dietetyczka – Magdalena Szymańska (jak czytamy w serwisie „naTemat”): „Nie wiemy dokładnie, od kiedy Adele inaczej się odżywia, warto jednak pamiętać, że przy dobrze zbilansowanej diecie powinniśmy chudnąć na początku średnio kilogram na tydzień, a potem schodzić do pół kilograma.” Na najnowszych zdjęciach można zauważyć, że artystka ma bardzo wychudzoną twarz i jest bardzo blada. Czy Adele ma problemy z odżywianiem lub cierpi na poważną chorobę? Miejmy nadzieję, że piosenkarka trochę opuści restrykcyjne diety oraz ćwiczenia, a jej waga się ustabilizuje.  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.